Targi mieszkaniowe „Nowy DOM Nowe MIESZKANIE” na Stadionie Wrocław

Targi mieszkaniowe „Nowy DOM Nowe MIESZKANIE” na Stadionie Wrocław

Szukasz mieszkania? Kredytu? Urządzasz mieszkanie? Przyjdź w najbliższy weekend na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.  W jednym miejscu: mieszkania i domy od deweloperów oraz z drugiej ręki, bezpłatna pomoc kredytowa i porady architektów wnętrz i stylistów.

Targi po raz szósty pod przyjaznym dachem Stadionu Wrocław organizuje Murator EXPO.

Na wszystkich zainteresowanych zakupem nieruchomości czekać będą deweloperzy, doradcy kredytowi oraz banki. Targi gwarantują w jednym miejscu i czasie dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad: finansowych, podatkowych, w zakresie prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wyceny nieruchomości, remontu i budowy domu, wynajmu, architektury wnętrz i stylizacji,l w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji.

Nie do przecenienia są warsztaty i porady tyczące się umów deweloperskich w praktyce. Pomogą ocenić korzyści, ryzyko i rozpoznać pułapki stosowane przez deweloperów, a także przybliżyć zagadnienia prawne dotyczących ksiąg wieczystych czy spółdzielczego prawa do lokalu oraz praw odrębnej własności. Przy pomocy projektantów wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Poznają też zasady urządzania małych mieszkań i będą mogli dowiedzieć się: jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb, co mówi plan mieszkania, a o co trzeba zapytać dewelopera planując własne M,  jak uniknąć błędów przy projektowaniu własnego mieszkania oraz jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczególnej uwadze polecane są spotkania ze specjalistami od finansów: Pierwszy kredyt hipoteczny - użyteczne kompendium dla każdego, czym się kierować przy wyborze kredytu hipotecznego?  Jak wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie i uniknąć problemów - praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt.  Osoby zainteresowane mieszkaniami z rynku wtórnego będą mogły porozmawiać ze specjalistami z Centrum Rynku Wtórnego. Doradcy z Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości – DOSPON.

Wjazd: brama B(od al. Śląskiej), wejścia: bramy od ul. Lotniczej i Królewieckiej, wejście W3,

WSTĘP WOLNY.

 

 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Stadion Wrocław

 

Komentarze