Dzień otwarty z Make Smthng Week! w PIN Workshop

Dzień otwarty z Make Smthng Week! w PIN Workshop

Dzień otwarty pod szyldem akcji Make Smthng Week!

PIN Workshop jako makerspace i otwarta przestrzeń warsztatowa jest idealnym miejscem do tworzenia, odnawiania, upcyklingowania czy naprawiania. Zgodnie z ideą nie kupuj – zrób, organizatorzy zapraszają do wykorzystania ich zasobów. Tego dnia udostępnią pracownię i narzędzia za darmo.

Na miejscu będziecie mogli też skorzystać z ich wiedzy zdobytej w trakcie ponad dwuletniej działalności PINu. W PIN Workshop można pracować nad renowacją i konstrukcją mebli, stolarką, obrabiać drewno, metal, zajmować się ślusarką, lutowaniem, czy dowolnymi projektami, gdzie przyda się trochę przestrzeni warsztatowej.

W trakcie swojej działalności zebrali sporo wiedzy i doświadczenia na tematy związane z majsterkowaniem. Znają na wylot wszystkie PINowe narzędzia. Brali udział, podpatrywali i pomagali przy wielu projektach powstałych na miejscu. Każdemu chętnemu podpowiedzą jak używać bezpiecznie narzędzi, pokażą też parę sztuczek, których się razem nauczyli i pomogą przy projektach.

Idea DIY i upcyklingu jest Ci bliska? W suszarce nie styka kabel? Stolik kawowy jest ładny, ale zniszczony? Jeśli masz więc stary mebel i nie wiesz, od czego zacząć jego odnawianie – to zajęcia dla Ciebie! Chcesz coś naprawić albo zbudować własnoręcznie – przyjdź na warsztaty! 

PIN Workshop zaprasza w niedzielę 8 grudnia między 11.00 a 17.00.

Do zobaczenia! #makesmthng #DIY #zróbtosam #niewyrzucajnapraw #makerspace

Lokalizacja

PIN Workshop – Przestrzeń dla majsterkowiczów

al. Ludomira Różyckiego 1C, 51-608 Wrocław

Komentarze