Wrocławska mama w obiektywie - ostatnie dni zgłoszeń

W ramach projektu „Wrocławska mama”, który powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Klubu Mamuśki, już tylko do 10 listopada przyjmowane są zgłoszenia prezentujące mieszkanki Wrocławia, które wezmą udział w specjalnie zorganizowanym plebiscycie. Spośród nadesłanych propozycji, szczęśliwa dwudziestka mam weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.


O tym, jaka jest wrocławska mama, czym zajmuje się zawodowo i jak niebanalne ma pasje, przekonamy się już niebawem. W ramach projektu „Wrocławska mama” zaprezentowane zostaną sylwetki 20 mieszkanek stolicy Dolnego Śląska. 

Pomysł na prezentację mam, które są mieszkankami Wrocławia, w Klubie Mamuśki kiełkował od dawna, aż przybrał ramy społecznego projektu. Jego celem jest pokazanie ogromnej różnorodności wrocławskich mam: ich zawodów, pasji, umiejętności, zainteresowań i pomysłów na siebie. Bo przecież te, które łączy wspólny mianownik – macierzyństwo – różni czasem tak wiele. Każda jest inna, ale każda wartościowa i wyjątkowa.

– Klub Mamuśki istnieje we Wrocławiu już prawie 9 lat. Przez ten czas zdążyłyśmy się przekonać, że określenie „wrocławska mama” to cały wachlarz osobowości: mądrych, aktywnych i inspirujących kobiet, które – poza realizacją w macierzyństwie – mają naprawdę wiele do zaprezentowania. To kobiety aktywne, wszechstronne i ciekawe świata, z których nasze miasto może być dumne. Chcemy przypomnieć ich ważną rolę w rodzinie i społeczeństwie – tłumaczy Elżbieta Woźniak-Łojczuk, prezes stowarzyszenia Klubu Mamuśki.

Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy wypełnić zgłoszenie http://pvv.pl/wroclawskamama i, jak mówią organizatorki, po prostu dać się poznać. Spośród osób, które do 10 listopada prześlą uzupełniony formularz, wyłonionych zostanie 20 reprezentantek. Ambasadorki wrocławskiego macierzyństwa poznamy 12 listopada, które kolejno będą uczestniczyć w profesjonalnej sesji zdjęciowej, a jej efekt zobaczymy jeszcze w tym roku.

Projekt finansowany jest z budżetu Miasta Wrocławia.Zgłoś uwagę