Restaurant Day na Trakcie Kupieckim

15 listopada gotować będą między innymi: Wege Wikt, Recta Food&Living, Cafe Dygresja, Sezon Smaku, Inspirujące K'Uli'naria. Kuchnia W Pięciu Smakach, Inyama, Chwastożercy, Substancje Żrące i Dr Jacob. Przy ul. Wita Stwosza 15a do spróbowania także lokalne produkty.

  • Restaurant Day

    Restaurant Day, sierpień 2014, fot. Jacek Smolak

  • Restaurant Day

    Restaurant Day, sierpień 2014, fot. Jacek Smolak

  • Restaurant Day

    Restaurant Day, sierpień 2014, fot. Jacek Smolak


Restaurant Day, kolejna odsłona międzynarodowego święta jednodniowych restauratorów, we Wrocławiu zainicjowana w 2012 przez blogerów z portalu www.jedzeniedoreczy.pl, skupi się tym razem w sercu Wrocławia, na Trakcie Kupieckim przy ul. Wita Stwosza 15a. Swoją sztuką kulinarną będą chwalić się powołane specjalnie na ten dzień „restauracje” – grupa znajomych, amatorów dobrej kuchni i spontanicznych inicjatyw. Daniami dzielić się będą zarówno debiutanci, jak i bardziej doświadczeni w gastronomicznym rzemiośle, pasjonaci kuchni wegańskiej, wegetariańskiej, mięsożercy oraz miłośnicy dobrych kaw. Ci, którzy przyjdą na imprezę w godz. 12.00-17.00 będą, mogli skosztować także lokalnych produktów, poznać nietuzinkowe przepisy i wymienić kulinarne doświadczenia. Wśród atrakcji znajdą się także takie wydarzenia towarzyszące, jak set DJ i pokaz filmów.

Restaurant Day na Trakcie Kupieckim, ul. Wita Stwosza 15a, sobota, 15 listopada, godz. 12.00-17.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny; informacja o cenach poszczególnych dań i produktów dostępna na miejscu – u restauratorów.Zgłoś uwagę