Majówka w Doliny Baryczy


Doliny Baryczy zaprasza na długi weekend majowy. Przygodę z Krainą Stawów i Lasów warto rozpocząć od odwiedzin w Kreatywnym Obiekcie Multifunkcyjnym w Miliczu, który przygotował dla turystów punkt informacyjny.

Punkt czynny jest od 11.00 do 19.00, gdzie każdy - na początek wyprawy - zostanie wyposażony w cały pakiet informacji, co warto zobaczyć i jak tam dotrzeć. Każdy z turystów będzie mógł się u nas zaopatrzyć w serię minimapek, przy  pomocy których zwiedzanie Doliny Baryczy stanie się czystą przyjemnością.

Animatorzy odpowiedzą na każde pytanie i pomogą np.: dobrać indywidualne trasy marszruty oraz podpowiedzą, co warto zobaczyć w Krainie Stawów Milickich. Dodatkowo KOM przygotował także terenową grę przygodową - zarówno dla graczy indywidualnych jak i zespołowych.

Na najmłodszych czeka wiele atrakcji – kreatywne zajęcia, poranki i seanse filmowe, games club i miniKOM z prawdziwym torem samochodowym.

Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny wraz z Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu zaprasza również do Kulturalnej Strefy Doliny Baryczy.

W postindustrialnej przestrzeni fabryki bombek można zobaczyć wyjątkową ekspozycję. Wystawa jest międzywydziałowym projektem wrocławskich doktorantów z ASP, czyli zobaczymy na niej to, co najlepszego powstało w
pracowniach tej uczelni artystycznej.

Nie sposób nie zajrzeć do Komnaty Bombki, gdzie czeka 6 tysięcy unikatowych wzorów ozdób choinkowych, dawnej największej w Polsce manufaktury szklanych bombek.Zgłoś uwagę