3. Wokół Wrocławia
  4. Pogoń stres!

Wszyscy, którzy chcą odprężyć swoje ciało i umysł, a także nabrać sił do realizacji kolejnych wyzwań, mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, organizowane w ramach miejskiego programu „Miasto w Formie”.

Jeśli zbyt często się denerwujesz, a stres powoduje, że nie możesz się skoncentrować, to koniecznie przyjdź na warsztaty pn. „Pogoń stres”. Uczestnikom zajęć przedstawione zostaną różne techniki relaksacyjne, prawidłowa technika oddychania oraz trening autogenny, polegający na „samoodprężeniu” przez koncentrację. Dzięki takiej sesji zwiększa się świadomość ciała oraz wzrasta poczucie własnej wartości. Jest to doskonały pomysł na pobycie chwilę samemu ze sobą.

Spotkanie „Pogoń stres” odbędzie się w czwartek, 8 maja, w sali konferencyjnej Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego przy pl. Dominikańskim 6 o godz. 17.00. Warsztaty potrwają 2 godziny. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą maty i/lub koca do przykrycia.

Jak się zapisać?

Zapisy na zajęcia przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem: [email protected] W treści należy wpisać imię i nazwisko, a w tytule: warsztaty „Pogoń stres”. Limit miejsc: 30 osób.

Warsztaty poprowadzi Maria Burmecha-Olszowy – promotorka zdrowia, entuzjastka ruchu slow life, dietetyczka i instruktorka sportu.

Więcej na: www.miastowformie.pl  i na Fb.

mw