Książka „Salon d'Amour” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 3 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Media Rodzina – powieść „Salon d’Amour” Anny Jansson. Bohaterką jest Angelika z tytułowego salonu, który jest w istocie zakładem fryzjerskim. Angelika słucha zwierzeń klientów, jest dyskretna, ale i stara się znanym sobie osobom pomóc. Razem z pomocnikiem Rickym stara się nawet wyswatać klientów salonu fryzjerskiego. Czy jej samej także uda się znaleźć miłość, warto się dowiedzieć czytając.  

Aby wygrać egzemplarz książki „Salon d’Amour” od Wydawnictwa Media Rodzina trzeba do czwartku 3 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. Anna Jansson napisała także serię książek o pewnej detektyw. Jak się nazywa?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę