931 Rozkład jazdy autobusu 931, kierunek: Kiełczówek - Pętla Przystanek Wilczyce - Dębowa NŻ Przystanek na życzenie Słupek: 31917007 Ostatnia aktualizacja: 06.04.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 931 ( 1 zmiana ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 931 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Program Tramwajowo-Autobusowy 2024-2032 14 nowych tras i 3 węzły przesiadkowe Dowiedz się więcej Aktualny rozkład jazdy Od 22.04 zmiana rozkładu Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 931 931 Kierunek: Mulicka Kiełczówek - Pętla Przystanek - Mulicka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mulicka Przystanek - Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Przystanek - Kiełczowska (Lzn) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska (Lzn) Przystanek - Poleska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Poleska Przystanek - Kiełczowska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska Przystanek - Żmudzka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Żmudzka Przystanek - Kiełczowska (Cmentarz) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska (Cmentarz) Przystanek - Kiełczów - Sosnowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Sosnowa Przystanek - Kiełczów - Biedronka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Biedronka Przystanek - Kiełczów - Wrocławska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Wrocławska Przystanek - Kiełczów - Pętla (Plac Jana Gdaka) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Pętla (Plac Jana Gdaka) Przystanek - Kiełczów - Wodrol NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Wodrol Przystanek - Kiełczów - Osiedle NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Osiedle Przystanek - Wilczyce - Sosnowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Sosnowa Przystanek - Wilczyce - Dębowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Dębowa Przystanek - Wilczyce - Dworska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Dworska Czas przejazdu 1' Przystanek - Wilczyce - Wilczycka (Stary Młyn) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Wilczycka (Stary Młyn) Przystanek - Wilczyce - Wilczycka (Clarena) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Wilczycka (Clarena) Przystanek - Kiełczówek NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczówek Przystanek - Kiełczówek - Pętla Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczówek - Pętla Wydrukuj rozkład linii nr 931 Odjazdy z tego przystanku 911 Bielawa Pl. Grunwaldzki 911 Raków - Skrzy. Pl. Grunwaldzki 921 Raków - Skrzy. Pl. Grunwaldzki 921 Bielawa Pl. Grunwaldzki 921 Borowa - Szkoła Pl. Grunwaldzki Zobacz trasę i czasy przejazdów W dni robocze Rozkład jazdy - W dni robocze Godzina odjazdu14 Odjazd33 minut po godzinie 14 Godzina odjazdu15 Odjazd33 minut po godzinie 15 Legenda * Czas przejazdu podany na rozkładzie jest średnim czasem przejazdu w ciągu dnia. Rzeczywisty czas przejazdu może odbiegać od podanych wartości. Wydrukuj rozkład linii nr 931