Fashion Meeting – targi mody autorskiej

Fashion Meeting – targi mody autorskiej

Targi mody polskich niezależnych projektantów – Fashion Meeting będą w tym roku częścią Festiwalu Świadomych Zakupów, który rozgości się we Wrocławiu w CK Czasoprzestrzeń 12-13 października. Będzie to wydarzenie, łączące w sobie kilka imprez pod wspólnym hasłem #kupujświadomie! Wstęp bezpłatny.

22. edycja FM

Akcent świadomych zakupów to element, który zaznacza się już w samej nazwie nadchodzących targów – Fashion Meeting – Kupuj Świadomie. To już  22. edycja tego wydarzenia, co świadczy o jego niewątpliwym sukcesie i wysokiej jakości ofercie, które z każdą kolejną edycją zaskakuje uczestników czymś nowym.

FM to korepetycje z tego, jak nie zatracić się w ciemnych stronach współczesnej konsumpcji, jak kupować świadomie i współtworzyć świat mody, zamiast być jedynie jego odbiorcą i obserwatorem., wyklarować własny smak, by czerpać inspiracje i inspirować innych.

Tym razem pojawi się aż 200 wystawców i ponad 50 tysięcy produktów, wśród których swojej premiery doczeka się wiele niezwykłych kolekcji rodzimych projektantów, którzy przyjadą na targi z różnych zakątków Polski.

Co na targach

Moda męska, moda damska, dziecięca, wzornictwo i sztuka – wszystkie te dziedziny spotkają się ze sobą w jednym miejscu i czasie. Podobnie jak w poprzednich edycjach, będzie można porozmawiać z projektantami osobiście, zakupić na miejscu dostępne modele oraz zamówić rzeczy na miarę. 

Modna odzież, torby, akcesoria, biżuteria, rękodzieło, wzornictwo użytkowe, grafika, design roślinny... Fashion Meeting pomieści w sobie tyle i więcej, wraz z towarzyszącymi mu wydarzeniami.

Wydarzenia towarzyszące

Równolegle z targami Fashion Meeting w Zajezdni Dąbie trwać będą wydarzenia, które powinny usatysfakcjonować osoby, ceniące sobie piękno, zdrowie, unikalne wzornictwo, sztukę, pyszne jedzenie i świadome zakupy. Tymi wydarzeniami będą:

Organizatorzy targów zachęcają do świadomego kupowania – produktów, które powstały z pasji, lokalnie w małych firmach, z poszanowaniem ludzkiej pracy, z poszanowaniem zasad sprawiedliwego handlu i środowiska naturalnego.

Wstęp bezpłatny

Zajezdnia Dąbie – CK Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa 1-3, 12-13 października, w godz. 11.00-18.00.

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Fashion Meeting, Natural Beauty, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Dzikie Targi, Dzika Uczta

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Czasoprzestrzeń

Tramwajowa 1-3, 51-627 Wrocław

Komentarze