wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 27°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Wrocławskie blogi podróżnicze

Podróżujemy tak naprawdę wszyscy. Jedni bliżej, drudzy dalej. Czasem wystarczy nam z tych wojaży kilka fotek, filmików albo pamiątkowy gadżet, który razem z innymi zalega potem zakurzony na „reprezentacyjnej” półce. Bywa jednak, że zwiedzanie, poznawanie nowych miejsc i kultur i związane z tym przygody to już niedołączny element życia, a potrzeba dzielenia się tą pasją jest tak duża, że niektórzy czynią z niej swoisty rytuał, który przyjmuje postać... podróżniczego bloga. 

Reklama

Blogi podróżnicze są różne, tak różne jak... ich autorzy. Jedne są bardzo „otwarte”, pisane z rozmachem, bardzo „literacko”, drugie bardziej intymne, a przez to oszczędniejsze w słowach, za to zachwycają niesamowitymi fotografiami czy filmami. Niektórzy blogerzy skupiają się na ukochanym kierunku podróżowania, podczas gdy inni amatorzy zwiedzania świata opisują i pokazują, że tak naprawdę nasza planeta nie ma przed nimi tajemnic, a za chwilę może nawet okazać się... za mała, ponieważ prawie wszystko już zwiedzili i widzieli.

Sprawdziliśmy, kim są i dokąd podróżują wrocławscy blogerzy. Co ich fascynuje, jak organizują swoje wojaże i jakie wrażenia z nich wynoszą. Wiemy, że nasza prezentacja jest niepełna i po sieci na pewno „grasują” inni miłośnicy wyjazdów dalekich i bliskich mieszkający we Wrocławiu. Dlatego zachęcamy ich, żeby zgłosili do nas swojego bloga – z przyjemnością o nim poinformujemy.

Tymczasem poznajcie:

 Nadia, Aga i Łukasz Kędzierscy

 Tomasz Korgol

 Monika Bronowicka

 Joanna i Aleksander Gąsieniec

 Karol Lewandowski

 Maciej Szarski z ekipą

 Monika Kulesza

 Marcin Kalita

 Magdalena Kowalska

 Kinga Czernichowska

 Agnieszka Wieja-Zaremba

 Karolina i Bartek

 Agnieszka Kaniewska

 Oliwia Papatanasis

 Marek Kubacki

  Dominika, Michał, Oliwia i Kacper Ociepka

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama