wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 20°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Wrocławskie blogi podróżnicze: Monika Bronowicka

www.dolnyslaskdlauli

Zgrana ekipa: mama Monika, córeczka Ula, pluszowy Królik i... Dolny Śląsk.

Reklama

www.dolnyslaskdlauli

Zakochana w Dolnym Śląsku


www.dolnyslaskdlauli

Monika Bronowicka – z wykształcenia, powołania i pasji historyk oraz przewodnik turystyczny, zawodowo muzealnik w Muzeum Powozów Galowice, a prywatnie mama trzyletniej Uli. Urodzona wrocławianka, obecnie mieszkanka małej dolnośląskiej wsi. Od lat przemierza różne zakątki Polski i nie tylko, ale to rodzinny Dolny Śląsk jest ukochany i najważniejszy, niezwykły i piękny. Odkąd na świecie pojawiła się Ula wyprawy i wycieczki nabrały zupełnie nowego znaczenia. Młoda mama postanowiła pokazać niezwykły region Polski swojej córeczce i tak sobie zwiedzają dolnośląskie zakątki już trzy lata. Miejsc do odwiedzenia nie brakuje i pewnie wystarczy jeszcze na długo, bo nasz region naprawdę jest bogaty.

 To zapamiętam
na długo...

Czas, gdy powstał blog Dolny Śląsk dla Uli. To było dwa lata temu. Zaczęłam go tworzyć z pasji podróżowania, fascynacji Dolnym Śląskiem, ale przede wszystkim dzięki macierzyństwu. Mój blog to przede wszystkim dolnośląskie: opowieści, legendy, historyczne i przyrodnicze ciekawostki, niezwykłe miejsca i atrakcje turystyczne, a przede wszystkim poszukiwanie miejsc niezwykłych dla... małych dzieci. Mimo że zwiedzam z córeczką inne zakątki świata, to przed czytelnikami bloga odkrywamy wszystko to, co wiąże się z Dolnym Śląskiem.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama