wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Przydatne informacje
  4. Wrocławianie z pasją
  5. Wrocławskie blogi podróżnicze: Monika Bronowicka
Wrocławskie blogi podróżnicze: Monika Bronowicka

www.dolnyslaskdlauli

Zgrana ekipa: mama Monika, córeczka Ula, pluszowy Królik i... Dolny Śląsk.

Reklama

www.dolnyslaskdlauli

Zakochana w Dolnym Śląsku


www.dolnyslaskdlauli

Monika Bronowicka – z wykształcenia, powołania i pasji historyk oraz przewodnik turystyczny, zawodowo muzealnik w Muzeum Powozów Galowice, a prywatnie mama trzyletniej Uli. Urodzona wrocławianka, obecnie mieszkanka małej dolnośląskiej wsi. Od lat przemierza różne zakątki Polski i nie tylko, ale to rodzinny Dolny Śląsk jest ukochany i najważniejszy, niezwykły i piękny. Odkąd na świecie pojawiła się Ula wyprawy i wycieczki nabrały zupełnie nowego znaczenia. Młoda mama postanowiła pokazać niezwykły region Polski swojej córeczce i tak sobie zwiedzają dolnośląskie zakątki już trzy lata. Miejsc do odwiedzenia nie brakuje i pewnie wystarczy jeszcze na długo, bo nasz region naprawdę jest bogaty.

 To zapamiętamna długo...

Czas, gdy powstał blog Dolny Śląsk dla Uli. To było dwa lata temu. Zaczęłam go tworzyć z pasji podróżowania, fascynacji Dolnym Śląskiem, ale przede wszystkim dzięki macierzyństwu. Mój blog to przede wszystkim dolnośląskie: opowieści, legendy, historyczne i przyrodnicze ciekawostki, niezwykłe miejsca i atrakcje turystyczne, a przede wszystkim poszukiwanie miejsc niezwykłych dla... małych dzieci. Mimo że zwiedzam z córeczką inne zakątki świata, to przed czytelnikami bloga odkrywamy wszystko to, co wiąże się z Dolnym Śląskiem.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl