3. Przydatne informacje

www.dolnyslaskdlauli

Zakochana w Dolnym Śląsku

www.dolnyslaskdlauli

Monika Bronowicka – z wykształcenia, powołania i pasji historyk oraz przewodnik turystyczny, zawodowo muzealnik w Muzeum Powozów Galowice, a prywatnie mama trzyletniej Uli. Urodzona wrocławianka, obecnie mieszkanka małej dolnośląskiej wsi. Od lat przemierza różne zakątki Polski i nie tylko, ale to rodzinny Dolny Śląsk jest ukochany i najważniejszy, niezwykły i piękny. Odkąd na świecie pojawiła się Ula wyprawy i wycieczki nabrały zupełnie nowego znaczenia. Młoda mama postanowiła pokazać niezwykły region Polski swojej córeczce i tak sobie zwiedzają dolnośląskie zakątki już trzy lata. Miejsc do odwiedzenia nie brakuje i pewnie wystarczy jeszcze na długo, bo nasz region naprawdę jest bogaty.

To zapamiętamna długo...

Czas, gdy powstał blog Dolny Śląsk dla Uli. To było dwa lata temu. Zaczęłam go tworzyć z pasji podróżowania, fascynacji Dolnym Śląskiem, ale przede wszystkim dzięki macierzyństwu. Mój blog to przede wszystkim dolnośląskie: opowieści, legendy, historyczne i przyrodnicze ciekawostki, niezwykłe miejsca i atrakcje turystyczne, a przede wszystkim poszukiwanie miejsc niezwykłych dla... małych dzieci. Mimo że zwiedzam z córeczką inne zakątki świata, to przed czytelnikami bloga odkrywamy wszystko to, co wiąże się z Dolnym Śląskiem.