Zobacz, gdzie w ferie w środę zabrać dziecko

Można dziecko zabrać plac zabaw pod dachem i na pewno nie będzie się nudziło, ale ciekawych propozycji na ferie w mieście jest więcej.


Na film do kina

Na „Ferie w kinie” zaprasza Dolnośląskie Centrum Filmowe (ul. Piłsudskiego 64a). W repertuarze na środę 15 lutego są: „Ostatni smok świata” (g. 10) i „Balerina” (g.12) oraz Kosmiczna jazda. Hau Hau mamy problem (g.12).

W środy bilety do DCF kosztują 11 i 16 zł.

Kosmiczna jazda. Hau! Hau! Mamy problem!

Kosmiczna jazda. Hau! Hau! Mamy problem!

Animacja / Familijny
Termin od 15 lutego 2017 do 16 lutego 2017

Miejsce Dolnośląskie Centrum Filmowe (DCF)

Zobacz

O twórczości Adama Mickiewicza

Podczas ferii w muzeum w środy i piątki zaplanowano bezpłatne warsztaty dla dzieci. W środy są to zajęcia dla dzieci młodszych – w wieku 6-10 lat, w piątki dla nieco starszych: 11-15 lat. Zajęcia dotyczą m.in. twórczości Adama Mickiewicza.

W środę, 15 lutego, uczestnicy będą szukali odpowiedzi na pytanie, jakie ruchome zabawki mógł tworzyć mały Adam?

Ferie w Muzeum Pana Tadeusza

Ferie w Muzeum Pana Tadeusza

Dla dzieci / Zajęcia dla dzieci
Termin od 15 lutego 2017 do 24 lutego 2017

Miejsce Muzeum Pana Tadeusza

Zobacz

Kreatywne ferie z Empikiem

Przez całe ferie w Empiku Renoma zaplanowano bezpłatne warsztaty dla dzieci. To okazja, żeby odkryć w sobie twórczy potencjał i zdobyć nowe umiejętności. Dzięki spotkaniom z doświadczonymi specjalistami od technik DIY (Do It Yourself) najmłodsi będą mieli szansę na stworzenie własnego ZOO, wykonanie spersonalizowanych, filcowych zakładek do książek czy karnawałowych masek. Zajęcia poprzez nieskrępowaną zabawę pozwalają na oderwanie się od codzienności i przeniesienie się do świata artystów.

15 lutego, godz. 10:00-12:00, warsztaty Fimo zwierzątka. Z masy plastycznej Fimo będzie można wykonać niecodzienne figurki, broszki oraz kolczyki z zimowymi motywami i symbolami (wiek 5+).

Hydropolis, czyli centrum wiedzy o wodzie

Hydropolis to centrum wiedzy na temat wody, w którym w fascynujący sposób pokazane jest jej znaczenie dla człowieka. Wystawa zajmuje cztery tysiące metrów, w dawnych, ponad stuletnich zbiornikach czystej wody.

Atrakcja Wrocławia, adresowana do zwiedzających w każdym wieku, mieści się w zabytkowym budynku przy ul. Na Grobli. To dawny zbiornik wody czystej, wybudowany w 1893 r. Zostały w nim wykorzystane nowoczesne formy multimedialne. Powierzchnia wystawy to ponad 4 tys. mkw.

Ferie „Z psem za pan brat” – warsztaty dla dzieci

Ferie „Z psem za pan brat” – warsztaty dla dzieci

Dla dzieci / Warsztaty / Zajęcia dla dzieci / Ze zwierzakiem
Termin od 15 lutego 2017 do 20 lutego 2017

Miejsce Klub Proza

Zobacz

Na łyżwy

Na lodowisku nie można się nudzić! Łyżwiarstwo to jedyny zimowy sport, który o tej porze roku można uprawiać we Wrocławiu. To szansa na wspólną zabawę z dziećmi. 

Lodowisko Wejherowska

Lodowisko Wejherowska

Zajęcia sportowe / Dla dzieci / Dla wszystkich
Termin od 29 października 2016 do 30 kwietnia 2017

Miejsce Hala Sportowo-Widowiskowa Orbita

Zobacz
Zgłoś uwagę