Wakacje w kinie: Dwa filmy codziennie

W wakacje DCF będzie codziennie grać filmy dla dzieci - wyjątkiem będzie tylko czas, w którym w kinie gościć będzie Brave Festival. W tygodniu 3-9 lipca kino zaprasza młodych widzów na  „Wakacje Mikołajka” oraz „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”. Oba filmy wyświetlane będą z polskim dubbingiem, o godz. 10.00 i 12.00. Wstęp kosztuje 10 zł.


„Wakacje Mikołajka” - Mikołajek pakuje walizki i w towarzystwie rodziców i babci wyrusza nad morze. Na plaży obok pensjonatu Rybitwa chłopiec poznaje nowych przyjaciół. Wśród nich: Błażej, który nie jest na wakacjach, bo jest… miejscowy, Fortunat – łakomczuch potrafiący zjeść dosłownie wszystko, Dżodżo, którego akcent rozbawia do łez, płaczliwy Kryspin, a także przemądrzalec Kosma.

 „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”. – jest rok 50 przed naszą erą. Cała Galia jest okupowana przez Rzymian. Tylko jedna osada nadal stawia opór najeźdźcy. Juliusz Cezar postanawia zmienić taktykę: skoro mieszkańców nie da się wziąć siłą, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja? Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To „Osiedle Bogów”.

Zgłoś uwagę