Wernisaż z muzyką / Wojciech Urbańczyk, Tango & Cash

Wernisaż z muzyką: Wojciech Urbańczyk, Tango & Cash

Wojciech Urbańczyk – urodzony w 1986 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Magister sztuki, dyplom obroniony w 2011 roku pod okiem prof. Edwarda Sytego na Uniwersytecie Opolskim, Wydział pedagogiczny, Instytut Sztuki.

Zajmuje się malarstwem sztalugowym, jego specjalnością są akty, portrety i pejzaże miejskie. W przeszłości czynnie udzielał się w środowisku graffiti, street-artu, a przede wszystkim specjalizował się w technice szablonu. Dziś te umiejętności przenosi na płótno przy użyciu farb akrylowych i pędzla.

W swojej twórczości nieustannie eksperymentuje, stawiając przede wszystkim na warsztat. Jego prace wyrażają osobisty bunt w stosunku do grafiki komputerowej.

Dorobek artystyczny

Indywidualna wystawa malarstwa „Elementarne”, Galeria ODA przy ul. Sieradzkiej 8 w Piotrkowie Trybunalskim – indywidualna wystawa malarstwa w „Galerii na płocie” w Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim przy Placu Zamkowym 4 – udział w zbiorowej wystawie „Otwarta Wystawa” na terenie Łódzkiej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22/24 w Łodzi – udział w zbiorowej wystawie „Otwarta Wystawa Łódź-Tomaszów” w Ośrodku Kultury „Tkacz” przy ul. Nieborowskiej 50 w Tomaszowie Mazowieckim - udział w zbiorowej wystawie „Street Colors”, Galeria ODA przy ul. Dąbrowskiego 5 w Piotrkowie Trybunalskim – indywidualna wystawa malarstwa w kawiarni CoffeePlanet przy ul. Rynek 7 we Wrocławiu - indywidualna wystawa malarstwa „

Tango & Cash – koncert

Muzycy o niezwykle długim doświadczeniu w wielu zespołach i stylach muzycznych postanowili przygotować repertuar, o graniu którego marzyli od wielu lat. Podczas koncertu zabrzmią wybrane utwory Astora Piazzolli, Richarda Galliano, kompozycje własne oraz spora doza wirtuozerskich improwizowanych konstelacji dźwiękowch. 

Wstęp wolny.

Lokalizacja

Wrocławski Klub Formaty

Samborska 3-5, 54-615 Wrocław

Komentarze