VII Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym dla amatorów

VII Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym dla amatorów

Wrocławski Klub Anima zaprasza na VII Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym dla amatorów, którego koordynatorem oraz sędzią głównym jest Alina Mikijaniec – reprezentantka kadry narodowej, wielokrotna Mistrzyni Polski Seniorów oraz Mistrzyni Europu w Tenisie Stołowym.

Celem turnieju jest przede wszystkim popularyzacja tenisa stołowego wśród mieszkańców Wrocławia i jednocześnie wyłonienie najlepszych zawodników. Rozwijanie zainteresowań poprzez sport, a także aktywne spędzanie czasu wolnego.

Turniej adresowany jest do amatorów i składa się z poszczególnych kategorii: Kat.I – od 6 do 14 lat (osobno: chłopcy, dziewczęta) turniej rozgrywany będzie od godz. 10.00 do 12.00, Kat. II –od 15 do 69 lat ( osobno: mężczyźni , kobiety ) turniej rozgrywany będzie od godz. 13.00

Z każdej kategorii wiekowej i konkursowej zostaną wyłonione trzy pierwsze miejsca (I, II i III), które będą uhonorowane nagrodami. Nagrody zostaną wręczone podczas finałowego turnieju, który odbędzie się w czerwcu 2018 roku we Wrocławskim Klubie Anima.

Terminy kwalifikacji: 2017: 24.09, 15.10, 05.11, 03.12.

Lokalizacja

Wrocławski Klub Anima

 

Komentarze