Śladami Eberharda Mocka – życie w dawnym Breslau

Śladami Eberharda Mocka – życie w dawnym Breslau

Hello Poland serdecznie zaprasza na wycieczkę z przewodnikiem śladami Eberharda Mocka – bohatera powieści Marka Krajewskiego – która odbędzie się 23 lutego o 17.00. Trasa spaceru oparta została o książki „Koniec świata w Breslau”, „Widma w mieście Breslau”, „Dżuma w Breslau”.

Podczas trzeciej z wycieczek opartych na motywach powieści kryminalnych Marka Krajewskiego uczestnicy poznają kolejne miejsca zbrodni i dowiedzą się, gdzie Mock odkrywał kolejne tropy kryminalnych historii. Poznacie także nieco jego prywatne życie – dowiecie się gdzie robił zakupy, gdzie się bawił i jakie były jego ulubione lokale.

Opowieści przewodnika sprawią, że „przeniesiecie” się do dawnego Breslau; nie tylko przypomnicie sobie fabułę książek, ale też poznacie prawdziwe historie o dawnym Wrocławiu; dowiecie się, ile w książkach Krajewskiego jest faktów, a ile twórczości literackiej.

Koszt wycieczki: 29 zł/os.
Szczegóły i zapisy

Informacji na temat zwiedzania udziela się pod numerami telefonu +48 667 999 952 i +48 667 999 906 oraz mailowo biuro@viptravelwroclaw.pl w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9.00-17.00).

Lokalizacja

Wrocław, Ulica Szewska

 

Komentarze