132
Rozkład jazdy autobusu 132, kierunek: Oporów
Przystanek Obornicka (Wołowska)
Przystanek na życzenie
Słupek: 23148
Ostatnia aktualizacja:
Linia zmieniona
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 132
132
Zajezdnia Obornicka
Oporów
-
(Obornicka) Przystanek - BezpiecznaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bezpieczna Czas przejazdu 1'
-
(Broniewskiego) Przystanek - BałtyckaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bałtycka Czas przejazdu 4'
-
(Żmigrodzka) Przystanek - BroniewskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Broniewskiego Czas przejazdu 6'
-
(Trzebnicka) Przystanek - TrzebnickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Trzebnicka Czas przejazdu 9'
-
(pl. Powstańców Wielkopolskich) Przystanek - Dworzec NadodrzeSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Nadodrze Czas przejazdu 11'
-
(Chrobrego) Przystanek - PaulińskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Paulińska Czas przejazdu 13'
-
(Drobnera) Przystanek - DuboisSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dubois Czas przejazdu 16'
-
(Nowy Świat) Przystanek - RynekSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rynek Czas przejazdu 21'
-
(Legnicka) Przystanek - Pl. Jana Pawła IISprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Jana Pawła II Czas przejazdu 24'
-
(Legnicka) Przystanek - Młodych TechnikówSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Młodych Techników Czas przejazdu 26'
-
(TAT) Przystanek - Park BiznesuSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Park Biznesu Czas przejazdu 33'
-
(TAT) Przystanek - BabimojskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Babimojska Czas przejazdu 34'
-
(TAT) Przystanek - Strzegomska 148Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Strzegomska 148 Czas przejazdu 35'
-
(TAT) Przystanek - NowodworskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Nowodworska Czas przejazdu 37'
-
(TAT) Przystanek - Strzegomska (Krzyżówka)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Strzegomska (Krzyżówka) Czas przejazdu 39'
-
(TAT) Przystanek - Rogowska (P+R)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rogowska (P+R) Czas przejazdu 41'
-
(Mińska) Przystanek - TyrmandaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Tyrmanda Czas przejazdu 47'
-
(Mińska) Przystanek - Zagony Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zagony Czas przejazdu 48'
-
(Stanisławowska) Przystanek - Muchobór WielkiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Muchobór Wielki Czas przejazdu 50'
-
(Stanisławowska) Przystanek - Stanisławowska (W.k. Formaty)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Stanisławowska (W.k. Formaty) Czas przejazdu 53'
-
(Ibn Siny Awicenny) Przystanek - Awicenny (Stacja Kolejowa) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Awicenny (Stacja Kolejowa) Czas przejazdu 56'
-
(Ibn Siny Awicenny) Przystanek - Awicenny Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Awicenny Czas przejazdu 57'
-
(Ibn Siny Awicenny) Przystanek - ChachajaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Chachaja Czas przejazdu 60'
-
(Wiejska) Przystanek - Jordanowska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Jordanowska Czas przejazdu 63'
-
(Solskiego) Przystanek - WiejskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wiejska Czas przejazdu 67'
-
(Solskiego) Przystanek - SolskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Solskiego Czas przejazdu 69'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - OporówSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Oporów Czas przejazdu 70'