Otwarcie "Przestrzeni Trzeciego Wieku"

Otwarcie "Przestrzeni Trzeciego Wieku"

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego i Wrocławskie Centrum Seniora serdecznie zapraszają na wieczorek taneczny w klimacie lat 20. i 30. inaugurujący otwarcie „Przestrzeni Trzeciego Wieku”. Wydarzenie zaplanowano w środę, 26 czerwca, godz. 18.00, pl. Solidarności 1/3/5 (IV piętro) we Wrocławiu.

Uczestnicy przeniosą się we wspaniały, beztroski świat twórczości Eugeniusza Bodo, Henryka Warsa, Hanki Ordonówny. Znakomici soliści wykonają takie szlagiery, jak „Jesienne róże”, „Zimny drań”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Sex appeal”, „Powróćmy jak za dawnych lat”.

Zapraszamy na magiczny wieczór przy kultowych piosenkach, które nuciły i nucą pokolenia aż do dziś. Dodatkowo podczas uroczystego balu wrocławscy seniorzy będą mieli okazję wziąć udział w wielu konkursach i zabawach, a także spróbować swoich sił w tańcach, które triumfowały w przedwojennych kabaretach.

Wieczór poprowadzą Maciej Michałkowski i Damian Domalewski. Wystąpią:

  • Mariola Augustyn- wokal
  • Tomasz Maleszewski- wokal
  • Balet Sceny Kamienica
  • Ivan Zhukov- fortepian

Wstęp wolny.

Wejściówki do odebrania w punkcie informacyjnym Wrocławskiego Centrum Seniora w godz. 9.00-15.00 (pl. Dominikański 6) oraz 26 czerwca podczas III Wrocławskiego Forum Senioralnego przy stoisku WCS (Dom Technika NOT, ul. Piłsudskiego 74, w godz. 10.00-15.00).

Komentarze