I Parada Psów Wrocławskich

I Parada Psów Wrocławskich

W niedzielę, 2 września, spotykamy się na Pl. Wolności pod Narodowym Forum Muzyki na „I Paradzie Psów Wrocławskich – Hau are you?” 

Do udziału w akcji zachęcamy opiekunów wraz z ich psiakami.. Zaproszeni są także ci, którzy jeszcze nie mają swojego czworonożnego przyjaciela i zastanawiają się nad wprowadzeniem go do rodziny.

Celem parady jest m.in. promowanie adopcji zwierząt ze schronisk, domów tymczasowych czy fundacji. Wciąż jest dużo „bezdomniaków”, które wypatrują własnych rodzin i bardzo ich potrzebują. Wspólny spacer to także doskonała okazja do zamanifestowania faktu, jak wspaniałym przyjacielem człowieka jest pies. Dodatkowo liczymy na wywołanie dużej ilości pozytywnych emocji i zawiązanie nowych znajomości w kręgach „zwierzolubów”.

Trasa 

Parada ruszy spod Narodowego Forum Muzyki o godzinie 11:00 i dotrze ulicami Zamkową oraz Kazimierza Wielkiego na Wyspę Słodową. Tam odbędzie się piknik, na którym będzie można porozmawiać z kilkoma organizacjami zajmującymi się bezdomnością zwierząt, zdobyć fanty związane ze schroniskiem, czy zapytać psiego fryzjera o właściwą pielęgnację swojego pupila.

Na gości czekać będzie także psi behawiorysta, który chętnie doradzi opiekunom psów. Przygotowane są także inne atrakcje, m.in. konkursy dla dzieci czy psiaków.

Lokalizacja

Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

 Wrocław

Komentarze