wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: niekorzystna

Dane z godz. 10:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Muzyka
  4. Pendofsky - Gumolit - Tony Live Session Wrocław

Pendofsky - Gumolit - Tony Live Session Wrocław

Plakat Pendofsky - Gumolit - Tony Live Session Wrocław TONY
TONY

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

TONY zapraszają na wyjątkowy koncert: PENDOFSKY - GUMOLIT!  Wydarzenie, które odbędzie się w TONACH na placu Orląt Lwowskich 20c we Wrocławiu będzie rejestrowane audio-video.  Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania się z artystą z bliska! 

Jego muzyka brzmi świeżo i intrygująco, zdobywając uznanie zarówno wśród krytyków, jak i fanów. Specjalnym gościem na płycie jest Rey Ceballo, znany z gry na klawiszach w legendarnym kubańskim zespole Buena Vista Social Club oraz znany wszystkim Tomasz Organek.

W 2015 roku, Pendofsky został wyróżniony nagrodą Mateusza Trójki w kategorii "debiut jazzowy".  Za kierownictwo projektu odpowiada basista, Marcin Pendowski, dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka (z zespołem Artrosis, wyd. MM Productions). Jest on również współkompozytorem pierwszej produkcji dla Discovery Channel oraz muzyki do filmu „Solidarność. Początek Rewolucji". 

Przez lata, artysta współpracował z wieloma gwiazdami sceny jazzowej, takimi jak: Kuba Stankiewicz, Grzegorz Nagórski, Eleine Simpson, Valerie Scott, Piotr Baron, Henryk Miśkiewicz, Monika Borzym i Milo Kurtis.  Kiedy? 24.11.2023 o 19:00 

Gdzie? Szkoła Muzyczna TONY - plac Orląt Lwowskich 20c 

Bilety: 120 zł Link do zakupu biletów.

Miejsce

Zobacz także