SWAP Wrocław – ostatni w 2021 r.

SWAP Wrocław – ostatni w 2021 r.

Ostatnia w tym roku bezgotówkowa wymiana ubrań z cyklu SWAP Wrocław zacznie się  w samo południe 20 listopada w siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol na Ołbinie (u zbiegu ulic Prusa i Wyszyńskiego, wejście do budynku od strony ul. Wyszyńskiego). 

Odśwież garderobę, spędź miło czas

Bezgotówkowe wymiany ubrań z cyklu SWAP Wrocław to świetne miejsce na odświeżenie zawartości swojej szafy bez wydawania pieniędzy. To również sposób na spędzenie czasu i poznanie nowych osób, którym ubiór i ciuchy nie są obojętne. 

Podczas tej wymiany będzie pewnie można zaopatrzyć się w ciepłe swetry, które – patrząc z punktu widzenia osób, które zechcą się ich pozbyć – zajmują w szafie dość dużo miejsca, jak również kreacje na Boże Narodzenie i sylwestra, bo i takie się zdarzają – jak zapewnia organizatorka imprezy Julia Daroszewska.

Wstęp na wymianę jest zawsze bezpłatny, a limitu na przynoszone ubrania nie ma.

Pamiętajmy o zasadach

Żeby wziąć udział w imprezie, trzeba jednak przestrzegać kilku zasad. A mianowicie:

  • Przyniesione ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie - czyli takim, w jakim ich właścicielka sama by je jeszcze założyła, gdyby się jej nie znudziły.
  • Transakcje wymienne odbywają się na zasadzie ciuch za ciuch, niezależnie od tego, co wskazuje metka. Jeśli jakaś metka wskazuje drogą markę, nadal dany ciuch wart jest równowartość innego ciucha, a nie kilku innych. 
  • Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków. Wszystko, co nie zalicza się do części garderoby, czyli np. książki albo elementy wystroju wnętrz, powinno zostać w domu. Dopuszczalne są jedynie kosmetyki, które sporadycznie pojawiają się na stanowiskach z ubraniami.

Na drogę – nagrody

SWAP – bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że po koniec każdej wymiany odbywa się rozdysponowanie nagród od sponsorów. Jako że zimowa aura za oknem coraz bardziej motywuje nas do siedzenia w domu, wśród nagród znalazł się m.in. idealny na tę porę Dolnośląski Grzaniec (bezalkoholowy), który sprawdza się jako dodatek do książki i kocyka.

Poza tym uczestniczki imprezy, poza ubraniami, będą mogły wynieść z niej również słoiczek pysznego deserku Dżemster – musu owocowego, który można jeść łyżeczką prosto ze słoika.

Wśród iście kobiecych nagród jest również kupon na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki, która z przyjemnością pomaga w wyborze kreacji na konkretną okazję (np. Wigilię lub sylwestra) oraz z chęcią przegląda zawartości szaf, pomagając w ich okiełznaniu i pokazując, ile fantastycznych stylizacji można stworzyć z tego, co się w nich znajduje.

Na uczestniczki wymiany czekają również bilety do kina Helios na seanse z cyklu Kino Kobiet.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Stowarzyszene Żółty Parasol

Prusa 37-39,  Wrocław

Komentarze