Dziś Giełda Wrocławski Adres

W niedzielę targi nieruchomości

  • Giełda Wrocławski Adres

    Do tej pory targi odbywały się w Muzeum Architektury. Teraz będą we Wrocławskim Centrum Kongresowym (fot. materiały prasowe)


Po raz kolejny we Wrocławiu odbędzie się giełda deweloperów. Podczas targów będzie można zapoznać się ze szczegółami prowadzonych na Dolnym Śląsku inwestycji deweloperskich. To oferta dla osób, które planują kupić mieszkanie lub dom w regionie.

– Specjalnie przygotowane przez deweloperów promocje giełdowe oraz rabaty za wczesną rezerwację będą dodatkową ofertą. Udział w licznych konkursach, w których będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody, uatrakcyjni naszą giełdę – zachęcają organizatorzy.

Dodatkowo przygotowano spotkania z ekspertami z dziedziny nieruchomości, a także finansów i kredytów. Jedną z atrakcji targów ma być aukcyjna licytacja nieruchomości.

– Innowacją będzie odbywająca się w trakcie trwania giełdy prawdziwa i realna licytacja aukcyjna wybranych przez deweloperów mieszkań, domów oraz nieruchomości komercyjnych – dodają organizatorzy.

Giełda Deweloperska Wrocławski Adres odbędzie się we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia w niedzielę 27 kwietnia. Rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do 19. Wstęp dla uczestników będzie bezpłatny.

Giełda będzie miała charakter cykliczny. Targi będą się odbywać co kilka miesięcy.


LISTA WYSTAWCÓW

APARTAMENTY WIŚNIOWA

ARCHICOM HOLDING

ARKOP DEWELOPER

AZ BUDOWNICTWO INWESTYCJE

BNM

COMEX DEWELOPERSTWO

DOBRY KREDYT

DOLNOŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE RYNKU NIERUCHOMOŚCI

DOM-INVEST

NOWE CENTRUM POŁUDNIOWE

GRANDE SOLDI

KRN

NIERUCHOMOŚCI DLA CIEBIE

NIERUCHOMOŚĆI.COM.PL

OIB

OPEN FINANCE

PANORAMA NIERUCHOMOŚCI

PARK DOMASZCZYN

SŁOWO WROCŁAWIAN

ST INVESTMENTS – DOMY NAD MORZEM

VANTAGE DEVELOPMENT

KOMIS DZIECIĘCY HOCKI-KLOCKI

MT

Zgłoś uwagę