Stwórz piosenkę o recyklingu i zaśpiewaj z Natalią Przybysz

To od młodych ludzi będzie w dużej mierze zależeć przyszłość naszej planety. Dlatego ruszyła akcja Re!Generacja pod patronatem prezydenta Wrocławia.

  • Akcja „Re!Generacja”

    mat. prasowe


Re!Generacja to kampania skierowana do osób w wieku 15-25 lat. Jej celem jest zaangażowanie do działania osób świadomych środowiskowo, którym zależy, aby podejmowane na co dzień wybory uwzględniały dobro naszej planety. A ta jest w zatrważającym tempie zaśmiecana.

Większość z nich mogłaby zostać przetworzona, jednak mimo to segregacja śmieci w gospodarstwach domowych nadal nie przebiega sprawnie. Odpady, które mogłyby być poddane recyklingowi, często są słabej jakości.

Dlatego firma Tetra Pak organizuje kampanię edukacyjną wspierającą recykling odpadów i selektywną zbiórkę surowców, w tym kartonów po płynnej żywności.

Organizatorzy proszą o nagranie piosenki edukacyjnej związanej z recyklingiem. Autor lub autorzy najlepszego utworu nagrają swój utwór oraz teledysk razem z Natalią Przybysz, która zwraca uwagę na ochronę środowiska.

Więcej informacji na temat projektu i kampanii można znaleźć w serwisie akcja-regeneracja.pl oraz w mediach społecznościowych. Kampania potrwa do końca roku, natomiast do konkursu na ekopiosenkę można zgłaszać do 10 listopada. Formularz konkursowy należy wypełnić na stronie organizatora.Zgłoś uwagę