17 Rozkład jazdy tramwaju 17, kierunek: Zajezdnia Gaj Przystanek Zajezdnia Gaj Słupek: 1 Ostatnia aktualizacja: 23.03.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 17 ( 2 zmiany ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 17 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Na placu Bema kończy się wymiana zwrotnic – będą zmiany tras trzech linii tramwajowych Obowiązuje od 10.02.2024 Program Tramwajowy plan na lata: 2024-2032 14 nowych tras i 3 węzły przesiadkowe Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej - otworzy się w nowej karcie Aktualny rozkład jazdy Od 27.04 zmiana rozkładu Od 29.04 zmiana rozkładu Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 17 17 Kierunek: Klecina Zajezdnia Gaj (Wałbrzyska) Przystanek - Klecina Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Klecina (Przyjaźni) Przystanek - Sąsiedzka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sąsiedzka (Przyjaźni) Przystanek - Braterska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Braterska (Przyjaźni) Przystanek - Przyjaźni Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Przyjaźni (Karkonoska) Przystanek - Radio I Telewizja Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Radio I Telewizja (Karkonoska) Przystanek - Krzyki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krzyki (Powstańców Śl.) Przystanek - Orla Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Orla (Powstańców Śl.) Przystanek - Jastrzębia Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Jastrzębia (Powstańców Śl.) Przystanek - Hallera Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hallera (Powstańców Śl.) Przystanek - Sztabowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sztabowa (pl. Powstańców Śląskich) Przystanek - Rondo Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rondo (Powstańców Śl.) Przystanek - Wielka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wielka (Powstańców Śl.) Przystanek - Zaolziańska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zaolziańska (Świdnicka) Przystanek - Arkady (Capitol) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Arkady (Capitol) (Borowska) Przystanek - Dworzec Autobusowy Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy (Ślężna) Przystanek - Sanocka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sanocka (Ślężna) Przystanek - Uniwersytet Ekonomiczny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Uniwersytet Ekonomiczny (Kamienna) Przystanek - Zajezdnia Gaj Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zajezdnia Gaj Wydrukuj rozkład linii nr 17 Odjazdy z tego przystanku 2 Biskupin Zajezdnia Gaj 2 Zajezdnia Gaj Biskupin 3 Księże Małe Zajezdnia Gaj 3 Leśnica Zajezdnia Gaj 3 Zajezdnia Gaj Leśnica 3 Zajezdnia Gaj Księże Małe 4 Oporów Zajezdnia Gaj 4 Zajezdnia Gaj Oporów 5 Księże Małe Zajezdnia Gaj 5 Zajezdnia Gaj Księże Małe 5 Zajezdnia Gaj Grabiszyńska (Cmentarz) 7 Poświętne Zajezdnia Gaj 7 Zajezdnia Gaj Poświętne 7 Zajezdnia Gaj Klecina 8 Karłowice Zajezdnia Gaj 8 Zajezdnia Gaj Tarnogaj 9 Zajezdnia Gaj Sępolno 9 Zajezdnia Gaj Park Południowy 10 Leśnica Zajezdnia Gaj 10 Zajezdnia Gaj Leśnica 12 Sępolno Zajezdnia Gaj 12 Kozanów (Dokerska) Zajezdnia Gaj 12 Zajezdnia Gaj Górnicza 12 Zajezdnia Gaj Sępolno 13 Stadion Olimpijski Zajezdnia Gaj 13 Wrocław Nowy Dwór (P+R) Zajezdnia Gaj 13 Zajezdnia Gaj Wrocław Nowy Dwór (P+R) 13 Zajezdnia Gaj Stadion Olimpijski 14 Krzyki Zajezdnia Gaj 14 Zajezdnia Gaj Krzyki 15 Zajezdnia Gaj Park Południowy 15 Zajezdnia Gaj Poświętne 16 Karłowice Zajezdnia Gaj 16 Zajezdnia Gaj Karłowice 16 Zajezdnia Gaj Tarnogaj 20 Oporów Zajezdnia Gaj 20 Zajezdnia Gaj Leśnica 20 Zajezdnia Gaj Oporów 22 Pilczyce Zajezdnia Gaj 22 Tarnogaj Zajezdnia Gaj 22 Zajezdnia Gaj Pilczyce 22 Zajezdnia Gaj Tarnogaj Zobacz trasę i czasy przejazdów Ostatni przystanek. Koniec trasy!