119 Rozkład jazdy autobusu 119, kierunek: Sołtysowice Przystanek Sołtysowice Słupek: 23730 Ostatnia aktualizacja: 16.03.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 119 ( 1 zmiana ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 119 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Program Tramwajowy plan na lata: 2024-2032 14 nowych tras i 3 węzły przesiadkowe Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej - otworzy się w nowej karcie Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 119 119 Kierunek: Racławicka Sołtysowice (Racławicka) Przystanek - Racławicka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Racławicka (Aleja Piastów) Przystanek - Bukowskiego NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bukowskiego (Aleja Piastów) Przystanek - Stanki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Stanki (Aleja Piastów) Przystanek - Kadłubka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kadłubka (Solskiego) Przystanek - Wiejska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wiejska (Solskiego) Przystanek - Solskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Solskiego (Grabiszyńska) Przystanek - Oporów Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Oporów (Grabiszyńska) Przystanek - Grabiszyńska (Cmentarz) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabiszyńska (Cmentarz) (Grabiszyńska) Przystanek - Fiołkowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Fiołkowa (Ostrowskiego) Przystanek - FAT Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie FAT (Ostrowskiego) Przystanek - Ostrowskiego NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ostrowskiego (Krzemieniecka) Przystanek - Końcowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Końcowa (Krzemieniecka) Przystanek - Krzemieniecka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krzemieniecka (Krzemieniecka) Przystanek - Trawowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Trawowa (Stanisławowska) Przystanek - Stanisławowska (W.k. Formaty) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Stanisławowska (W.k. Formaty) (Stanisławowska) Przystanek - Muchobór Wielki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Muchobór Wielki (Mińska) Przystanek - Muchobór Wielki (Roślinna) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Muchobór Wielki (Roślinna) (Mińska) Przystanek - Tyrmanda Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Tyrmanda (Mińska) Przystanek - Mińska (Rondo Rotm. Pileckiego) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mińska (Rondo Rotm. Pileckiego) (TAT) Przystanek - Rogowska (P+R) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rogowska (P+R) (TAT) Przystanek - Strzegomska (Krzyżówka) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Strzegomska (Krzyżówka) (TAT) Przystanek - Nowodworska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Nowodworska (Muchoborska) Przystanek - Muchobór Mały (Stacja Kolejowa) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Muchobór Mały (Stacja Kolejowa) (Klecińska) Przystanek - Szkocka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szkocka (Na Ostatnim Groszu) Przystanek - Gądowianka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gądowianka (Na Ostatnim Groszu) Przystanek - Na Ostatnim Groszu Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Na Ostatnim Groszu (Legnicka) Przystanek - Kwiska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kwiska (Popowicka) Przystanek - Wejherowska (Hala Orbita) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wejherowska (Hala Orbita) (Milenijna) Przystanek - Milenijna (Hala Orbita) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Milenijna (Hala Orbita) (most Milenijny) Przystanek - Most Milenijny NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Most Milenijny (Osobowicka) Przystanek - Osobowicka (Cmentarz) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Osobowicka (Cmentarz) (Osobowicka) Przystanek - Osobowicka (Cmentarz II) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Osobowicka (Cmentarz II) (Łużycka) Przystanek - Łużycka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Łużycka (Bezpieczna) Przystanek - Różanka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Różanka (Obornicka) Przystanek - Bezpieczna Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bezpieczna (Obornicka) Przystanek - Bałtycka (Szkoła) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bałtycka (Szkoła) (Broniewskiego) Przystanek - Bałtycka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bałtycka (Kasprowicza) Przystanek - Broniewskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Broniewskiego (Kasprowicza) Przystanek - Pola Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pola (Kasprowicza) Przystanek - Syrokomli NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Syrokomli (Kasprowicza) Przystanek - Kasprowicza Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kasprowicza (Kasprowicza) Przystanek - Pl. Daniłowskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Daniłowskiego (Czajkowskiego) Przystanek - Przybyszewskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Przybyszewskiego (Czajkowskiego) Przystanek - Czajkowskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Czajkowskiego (Sołtysowicka) Przystanek - Koszarowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Koszarowa (Sołtysowicka) Przystanek - Sołtysowicka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sołtysowicka (Sołtysowicka) Przystanek - Poprzeczna Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Poprzeczna (Redycka) Przystanek - Redycka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Redycka (Redycka) Przystanek - Bagatela Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bagatela (Redycka) Przystanek - Sołtysowice Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sołtysowice Wydrukuj rozkład linii nr 119 Odjazdy z tego przystanku A Krzyki Sołtysowice A Sołtysowice Krzyki 116 Pl. Grunwaldzki Sołtysowice 116 Sołtysowice Pl. Grunwaldzki 116 Zajezdnia Obornicka Sołtysowice 246 Sołtysowice Kozanów 246 Kozanów Sołtysowice 246 Sołtysowice Zajezdnia Obornicka Zobacz trasę i czasy przejazdów Ostatni przystanek. Koniec trasy!