Wydarzenia Wrocław - niedziela 9 listopada


Niedziela, 9 listopada 2014 r.

 

Warsztaty kendo

Warsztaty kendo

Wrocławski Klub Kendo Ryushinkai, IX LO ul. Piotra Skargi 29/31, godz. 9.00 - 10.30, wstęp bezpłatny. Uwaga: wejście z tyłu budynku szkoły

Wrocławski Klub Kendo Ryushinkai zaprasza dzieci (od lat 5), młodzież oraz dorosłych na
warsztaty kendo. Na miejscu będzie można również zasięgnąć informacji o naborze do sekcji kendo. Można także przyjść i po prostu popatrzeć na trening. Do udziału w warsztatach wymagany jest luźny strój sportowy.

 

Odbijamy sobie w listopadowy weekend - warsztaty dla dzieci i młodzieży

Odbijamy sobie w listopadowy weekend - warsztaty dla dzieci i młodzieży

godz. 10.00-14.00, Pracownia Grafiki Artystycznej ODT Światowid, ul. Szczytnicka 51 (wejście od ul. Polaka), cena 15 zł od osoby

Warsztaty graficzne  dla dzieci (wiek 8+ ) oraz młodzieży i dorosłych, obowiązują zapisy: tel. 71 322 13 55 (w godzinach otwarcia pracowni). Monotypia, linoryt, akwaforta, sucha igła - to tylko kilka z wielu technik grafiki artystycznej, a weekendowo-warsztatowe spotkanie w Pracowni Grafiki jest okazją, by samodzielnie zmierzyć się z którąś z nich.

Podczas zajęć prowadzonych przez Martę Lech uczestnicy mogą zarówno realizować swoje autorskie pomysły, jak i wybrać jeden z proponowanych przez instruktorkę tematów.

 

Kadry Wrocławia w Kinie Nowe Horyzonty

Kadry Wrocławia w Kinie Nowe Horyzonty

Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego, bilety kosztują: za jeden blok filmów – 22 zł normalny, 18 zł ulgowy, 16 zł grupowy(od 12 osób), 12 zł grupowy szkolny (od 15 uczniów)

PROGRAM DNIA: 9.11.2014, g. 18.30
Blok 3 – Wrocław. Od propagandy do promocji
Zestawiamy filmy o Wrocławiu, które powstały na przestrzeni kilku dziesięcioleci w ściśle określonym celu związanym z propagandowym lub promocyjnym przekazem na temat stolicy Dolnego Śląska. W takim zestawieniu ciekawa będzie ewolucja nie tylko treści przekazu o mieście, ale i jego tonu oraz zabarwienia emocjonalnego.

Wrocław w Polskiej Kronice Filmowej (1945 – 1946)
Nasz Wrocław (1975) reż. Bogusław Rybczyński
Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław! – laureaci

 

Jedliński Jesienny Maraton na Raty 2014 „Biegiem na Biegówki”

Jedliński Jesienny Maraton na Raty 2014 „Biegiem na Biegówki”

Jedlina, godz. 10.00

W niedzielę w Jedlinie odbędzie się ostatni bieg z cyklu Jesienny Maraton na Raty 2014 „Biegiem na Biegówki”. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 14 km, a zapisy będą się odbywać w dniu zawodów przed pałacem Jedlinka od godz. 9:00 do godz. 9:50. Początek biegu o godz. 10.00.

Po zakończeniu imprezy odbędzie się ognisko-grill i wręczenie nagród. Udział w zawodach jest bezpłatny.

 

Wycieczki piesze po Wrocławiu z przewodnikiem

Wycieczki piesze po Wrocławiu z przewodnikiem

sobota-niedziela, wycieczki są bezpłatne dla dzieci i młodzieży

Tematy i harmonogram wycieczek :

Nowoczesne obiekty na Starówce - niedziela, godz. 9.30-11.00
Więcej informacji i zapisy: tel. 696 355 603.
 

 

Filmowe poranki: Detektywi na tropie

Jazz morning Kids!, czyli jazztopadowe poranki w Kinie Nowe Horyzonty

godz. 10.00, Kino Nowe Horyzonty, bilety 12 zł dzieci, 15 zł dorośli

Zapraszamy najmłodszych widzów Kina Nowe Horyzonty oraz ich rodziców na jazztopadowe poranki „Jazz morning Kids!”. W trzy niedziele miesiąca €- 9, 16 i 23 listopada -€“ w ramach festiwalu Jazztopad, będzie można uczestniczyć w wyjątkowych spotkaniach filmowych z muzyką na żywo. Po każdej projekcji na pierwszym piętrze kina odbędą się warsztaty, które poprowadzą Dźwięki z odzysku oraz Grupa Baju Baju

Dziś Detektywi na tropie - 47'

Muzycy: Kuba Kurek (trąbka) i Mikołaj Nowicki (kontrabas)

Warsztaty: Magdalena Grobelna (Dźwięki z odzysku)

 

Wystawa \" data-mce-src=

Wystawa "Picasso/ Dali/ Goya - Tauromachia, walka byków" - rodzinne weekendy

Tematem przewodnim wystawy jest postać byka – symbolu obecnego w kulturze śródziemnomorskiej od niepamiętnych czasów. Byk – symbol siły, odwagi, płodności mityczny Minotaur fascynował twórców. Oddziaływał na wyobraźnię Francisca Goi, Pabla Picassa i Salvadora Dalego.

Rodzinne weekendy (8-9 listopada i 15-16 listopada) to oferta dla rodzin z dziećmi. Za 50 zł wystawę mogą obejrzeć rodzice i maksymalnie pięcioro dzieci (w wieku do 18 lat).

Sprzedaż biletów tylko w kasach biletowych Muzeum Architektury we Wrocławiu, ul. Bernardyńskiej 5. Wystawa czynna do 16 listopada 2014 roku, od 10.00 do 20.00, ostatnie wejście 19.15, kasy czynne 9.45 – 19.15.Wszystko o wystawie. 

 

Kryte lodowiska przy ul. Wejherowskiej i przy ul. Spiskiej

Kryte lodowiska przy ul. Wejherowskiej i przy ul. Spiskiej

godz. 8.00, Hala Orbita i ul. Spiska

W każdą sobotę i niedzielę od godz. 8.00 do 10.00 na lodowiska przy ul. Wejherowskiej i Spiskiej będzie WSTĘP WOLNY dla wszystkich przedszkolaków i uczniów wrocławskich szkół, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej (uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich).

Więcej o lodowiskach.

 

Rodzinne warsztaty \" data-mce-src=

Rodzinne warsztaty "Picasso Dali Goya. Tauromachia - walka byków"

Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5, godz. 11.00, 8 i 9 listopada, wstęp wolny

OD KOLOSEUM DO PLAZA DE TOROS

Podczas zajęć dzieci zapoznają się z historią architektury obiektów sportowych, takich jak areny, Koloseum czy współczesne stadiony. Poznają również wątki związanej z arenami tradycji korridy. W części warsztatowej dzieci wspólnie wykonają wielką makietę Plaza de Toros. Zajęcia trwają do dwóch godzin zegarowych

 

Dni Dyni w Humanitarium

Dni Dyni w Humanitarium

Humanitarium, ul. Stabłowicka 47, 8-11.11 – otwarte od 11.00 do 18.00 (kasa czynna do 17.00)

Tematyczne laboratoria z dynią w roli głównej. Podczas warsztatów dzieci odkryją  tajemnice DNA z wnętrza dyni, zrobią również dyniowe mydełka. Chętni wrażeń świetnie odnajdą się w roli małych naukowców, którzy za pomocą szkła laboratoryjnego wytworzą kolorową, wybuchową pianę, w dyni oczywiście! W holu wystawy pojawią się dodatkowe atrakcje m.in. stoisko z naturalnymi tłoczonymi na zimno olejami oraz dyniowe smakołyki. Sprawdź dokładne godziny warsztatów z dynią.

 

Gran Prix Ścieżek Biegowych we Wrocławiu

Gran Prix Ścieżek Biegowych we Wrocławiu

Park Zachodni, godz. 11.00

W niedzielę we wrocławskim parku Zachodnim odbędzie się finałowy bieg z cyklu Grand Prix Ścieżek Biegowych. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 5,7 km (trzy okrążenia o długości 1900 m), a początek zawodów zaplanowano na godz. 11.00. Więcej o biegu.

 

Rowerowy Fixed Festung Breslau na Stadionie Wrocław

Rowerowy Fixed Festung Breslau na Stadionie Wrocław

Rowerzyści z całej Polski przyjadą na Stadion Wrocław, gdzie podczas 30 okrążeń na poziomie 1 parkingu wielopoziomowego, pokonają blisko 20 km.

Harmonogram imprezy

 • 11.00 zbiórka przy Centrum Reanimacji Kultury (ul. Jagiellończyka 10c/d) i przejazd całej grupy na Stadion Wrocław (wjazd brama „D”)
 • 12.00 rozpoczęcie wolnych przejazdów w celu zaznajomienia się z trasą 
 • 12.30 zakończenie wolnych przejazdów
 • 12.45 start pierwszej grupy (rowery szosowe + wolnobiegi)
 • 14.15 zakończenie wyścigu pierwszej grupy
 • 14.30 start drugiej grupy (ostre koła)
 • 16.00 zakończenie wyścigu drugiej grupy

Czytaj więcej

 

16. Bieg Niepodległości w Jeleniej Górze

16. Bieg Niepodległości w Jeleniej Górze

Jelenia Góra, ul. Wita Stwosza 6, godz. 11.15

W niedzielę w Jeleniej Górze odbędzie się 16. Bieg Niepodległości. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 10 km, a trasa wiedzie przez osiedle Orle i okolice miasta. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 11.15, ale wcześniej odbędą się także biegi dla młodzieży na dystansach od 200 m do 1,1 km.

 

Czytanki w Czekoladziarni

Czytanki w Czekoladziarni

godz. 11.15, ul. Włodkowica 19, wstęp wolny

Aktorka Katarzyna Janekowicz przedstawi  dzieciom nową, ciekawa bajkę. Rodzice, w tym czasie będą mogli wypić niedzielną kawę, zjeść domowe ciasto.

 

 Z rodziną do Muzeum - Tradycyjne zabawy andrzejkowe

Z rodziną do Muzeum - Tradycyjne zabawy andrzejkowe

godz. 12.00-13.00, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, wstęp wolny - obowiązują zapisy

Zabawa plastyczna dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Kim był święty Andrzej i czego w dzień poprzedzający jego imieniny chciały się dowiedzieć dziewczyny - o tym, między innymi mowa będzie podczas zabawy plastycznej prowadzonej przez Sławomira Ortyla. Dzieci przekonają się również, że dawne zwyczaje można wykorzystać jako świetną zabawę. Zgodnie z andrzejkową tradycją podczas zajęć nie zabraknie magicznych łódeczek, drzewka szczęścia i kramu z marzeniami.

Zapisy w Dziale Oświatowym (od 3 listopada) w godz. 9.00-15.00, tel. 71 372 51 48.

 

Niedzielne spacery z przewodnikiem Centrum Poznawczego Hali Stulecia

Niedzielne spacery z przewodnikiem Centrum Poznawczego Hali Stulecia

godz. 12.00, bilet: 5 zł/os, ilość miejsc ograniczona

Centrum Poznawcze Hali Stulecia zaprasza do udziału w cyklu jesiennych spacerów z przewodnikiem w każdą niedzielę o godz. 12.00 przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Harmonogram spacerów w listopadzie 2014:

 • 9.11.2014 - Tereny Wstawowe i Wrocławskie Centrum Kongresowe 
 • 16.11.2014 - Stadion Olimpijski
 • 23.11.2014 - Centrum Technologii Audiowizualnych
 • 30.11.2014 - Obserwatorium astronomiczne Instytutu Astronomicznego Uniwersytetu Wrocławskiego.

W przypadku wątpliwości, czy ze względu na warunki pogodowe spacer odbędzie się, prosimy o śledzenie strony internetowej www.centrumpoznawcze.pl lub o kontakt pod numerem telefonu  71 347 50 47 albo 71 347 51 51.

 

Poranki filmowe w Multikinie

Poranki filmowe w Multikinie

godz. 12.00, Multikino Pasaż Grunwaldzki i Arkady Wrocławskie

W listopadzie o 12.00 Multikino zaprasza dzieci powyżej 5 lat do świata Jacka i Placka. Kultowa filmowa, mocno improwizowana adaptacja na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego „O dwóch takich, co ukradli księżyc”. Wszystko w graficznej feerii scenograficznej Leszka Gałysza z udziałem głosów Doroty Stalińskiej, Ewy Szykulskiej, Jana Kobuszewskiego i piosenek zespołu Lady Pank.

 

Poczytajki dla dzieci w Nalandzie

Poczytajki dla dzieci w Nalandzie

godz. 12.30-13.30, Nalanda, pl. T Kościuszki 12.00, wstęp 10 zł

Za każdym razem inspiracją do zabaw będzie inna książeczka dla dzieci. A każde  spotkanie będzie przygodą z innym bohaterem i bajkowym światem. Czytanie wcale nie jest nudne! Szczególnie, że po kartkach książki prowadzić nas będzie Kasia która jest aktorką teatralną wraz ze swoją małą przyjaciółką Dorotką – śliczną pacynką.  Każde spotkanie będzie pełne zabaw teatralnych, manualnych, muzycznych, rytmicznych lub ruchowych! Dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zapisy janekowicz@tlen.pl, przy braku zapisów zajęcia się nie odbędą.

 

Niedzielne warsztaty rodzinne w Muzeum Współczesnym Wrocław

Niedzielne warsztaty rodzinne w Muzeum Współczesnym Wrocław

Muzeum Współczesne Wrocław, pl. Strzegomski 2a, godz. 13.30, zgłoszenia należy przesłać na adres: edukacja@muzeumwspolczesne.pl, wstęp bezpłatny

TU JEST TWOJE MIEJSCE
Romuald Kutera w seriach fotografii, performansów i filmów wykorzystywał karteczkę z napisem TU, która pojawiała się w różnych miejscach świata i w różnych kontekstach. Dzięki temu artysta stawiał pytanie o to co właściwie znaczy “być w konkretnej przestrzeni i czasie”. Gdzie znajduje się nasze TU i co dla nas oznacza? Romuald Kutera zaprasza nas do skupienia i afirmacji przeżywanej chwili. Podążając za jego przykładem dzieci oswoją wnętrze Muzeum Współczesnego odnajdując w nim, a następnie oznaczając miejsca, które nabiorą dla nich specjalnego znaczenia.

 

Poluzjanci akustycznie w Imparcie

Poluzjanci akustycznie w Imparcie

Impart, ul. Mazowiecka 17, godz. 18, bilety 50 zł i 40 zł

Kuba BadachPrzemek MaciołekMarcin GórnyPiotr ŻaczekRobert Luty, Grzegorz Jabłoński. W tym składzie zespół gra mniej więcej od dziesięciu lat, chociaż historia kapeli jest dłuższa. Podczas wyjątkowego koncertu Poluzjanci zaprezentują akustyczne wersje swoich utworów.  Nowe aranżacje, oparte na zmienionym instrumentarium, to doskonała okazja do prezentacji niezwykłej wszechstronności oraz kunsztu muzyków.

 

Teatr Ogień Agrady

Teatr Ogień Agrady

godz. 14.00 i 20.00, ToTu, ul. Hubska 6, bilety na miejscu

Całodniowe działania teatralne w ToTu. Pięć miast, pięć różnych dziedzin sztuki i kreacji osobistych ale każde w połączeniu z rozwojem przez teatr i dzięki teatrowi realizowanych w formie warsztatów dla każdego od 16 tego roku życia i małych form artystycznych (monodramy, pokazy, koncerty). Każde miasto oprócz wspólnego teatru charakteryzuje się inną dziedziną. I edycję poprowadzi Grażyna Kaznowska i Iwo Sobusiak.

 • 14.00-18.00 warsztaty
 • 20.00 - monodram Grażyny Kaznowskiej "Bezgrzech"

warsztaty + monodram 40 pln, monodram 10 pln

 

Dni Wzajemnego Szacunku i Marsz Wzajemnego Szacunku

Dni Wzajemnego Szacunku i Marsz Wzajemnego Szacunku

od godz. 14.00, Centrum Kultury i Edukacji Żydowskiej, ul. Włodkowica 5a

W tym roku przypada 76. rocznica „nocy kryształowej”. W 1938 roku we Wrocławiu, a także innych miastach hitlerowskich Niemiec rozpoczął się pogrom Żydów.

Program niedziela

 • 14.00 – „spotkałam Ludzi” – spektakl na podstawie książki Ruty Wermuth, wstęp wolny
 • 16.00 – „Czas rozstajny” – spektakl oparty na twórczości Brunona Schulza, wstęp wolny
 • 17.30 – „Gdzie jest twój brat? Imre Ámos i XX wiek” – wernisaż wystawy prac Imre Ámosa, wstęp wolny
 • 19.00  Marsz Wzajemnego Szacunku  uroczyste zapalenie ner tamid (wiecznego światła); marsz na rzecz tolerancji i szacunku rozpocznie się na dziedzińcu przed Synagogą Pod Białym Bocianem, a zakończy spotkaniem pod pomnikiem w miejscu spalonej Synagogi Na Wygonie (ul. Łąkowa)
 • 20.30  Mordechaj Gebirtig - Bądź mi zdrów Krakowie  premiera spektaklu opartego na tekstach i muzyce krakowskiego poety i pieśniarza jidysz, Mordechaja Gebirtiga, bilety: 10 zł

 

Wrocław Industrial Festival

Wrocław Industrial Festival

Wrocław Industrial Festival, skupiający się przede wszystkim na prezentacji różnorodnych oblicz dźwiękowego aspektu kultury industrialnej. Odbywająca się w tym roku trzynasta edycja tego wydarzenia o międzynarodowej renomie ponownie ukaże bogactwo i wielopoziomowość muzycznych poszukiwań wywodzących się z tej tradycji.

09.11.2014, od godz. 18, KLUB LIVERPOOL, UL. ŚWIDNICKA 37, bilety: 25 PLN (NA BRAMCE)

DUSSELDORF, SYNAPSIS, DARKRAD, PURGIST

 

 

 

Nowobrzmienia w Klubie Formaty

Nowobrzmienia w Klubie Formaty

Klub Formaty, ul. Samborska 3-5, godz.18, bilety 15 zł

Koncerty zespołów:

SATELLITE ADDICTION (SAD) to syndrom - zespół niedoskonałości odróżniających współczesnego człowieka od myślącej maszyny, równocześnie upodabniający go do niej jak nigdy wcześniej. Teksty utworów SATELLITE ADDICTION opowiadają historie o trudnościach ludzi w nawiązywaniu trwałych relacji międzyludzkich, o tęsknocie za więzią. Ich muzyka to niekończący się uczuciowy eksperyment tworzony za pomocą dźwięków, będących wypadkową laptopowej elektroniki, funku, chilloutu, drum`n`bassu, house, down tempo, często z domieszką niepokornego jazzu.
Skład: Emilia Sokołowska – Malec – wokal, Sebastian Złotowicz – elektronika, Marcin Szyszkowski – gitara

SCOFFERS

Scoffers to wrocławska formacja, która w nowym składzie istnieje od niespełna roku. Muzyka, którą tworzą, to electro-pop. Obecnie zespół jest w trakcie tworzenia materiału na nową płytę. Singiel pt. ,,Words", który ujrzał światło dzienne w grudniu 2013 roku w ciągu pięciu dni zyskał 50 tys. wyświetleń. Ich koncerty to porządna dawka energii i doznań wizualnych. 
Pony: vocal, guitar, Michał Pankowski: guitar, Filip Laszuk: drums, Kuba Kaczor: scratch/ beats, Grzegorz Przepióra: Synthesizer, Jarek Dobosz: Bass Guitar

Pokahontaz w Empiku Renoma

Pokahontaz w Empiku Renoma

Empik Renoma, ul. Świdnicka 40, godz. 18, wstęp wolny

Rahim i Fokus, niegdyś członkowie legendarnego składu hiphopowego Paktofonika, występujący obecnie wspólnie z DJ Bambusem pod szyldem Pokahontaz, odwiedzą kolejne salony empik. Podczas spotkań będą promować swoją ostatnią płytę „Reversal”.

 

Poligon Kabaretowy w Firleju

Poligon Kabaretowy w Firleju

Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56, bilety 25 zł i 30 zł, godz. 18.00

Jak zwykle na Poligonie będzie można zobaczyć premierowe, pisane specjalnie na ten wieczór skecze i piosenki. A przygotują je kabarety Chyba, Dabz, Tiruriru oraz NOC. Oprócz tego wystąpi wrocławski kabaret Nic Nie Szkodzi, który zaprezentuje swój program „Hej ho, patologio”, którym podbijają kabaretowe festiwale. Bohaterem Poligonu jest także Publiczność, bo oprócz tego, że będzie się doskonale bawić, ma również swoje zadanie do wykonania. Otóż spośród niej zostanie wyłonione Jury, które będzie oceniać występy kabaretów. Całość poprowadzi jak zwykle Piotr „Guma” Gumulec z kabaretu Chyba.

 

Koncert Wrocławskiej Orkiestry Barokowej

Koncert Wrocławskiej Orkiestry Barokowej

godz. 18.00, sala koncertowa Filharmonii

Gudrun Sidonie Otto - sopran
Nele Gramss - sopran
Virgil Hartinger - tenor
Wolf Matthias Friedrich - bas

Chór NFM

Agnieszka Franków-Żelazny - kierownictwo artystyczne
Wrocławska Orkiestra Barokowa

Program: C.Ph.E. Bach - Izraelici na pustyni Wq 238

Nasycone emocjami, pełne dramatycznych napięć muzycznych i fabularnych dzieło ukazuje wszechstronność talentu C.P.E. Bacha, dziś kojarzonego głównie z muzyką instrumentalną. Koncert jest elementem obchodów trzechsetlecia urodzin kompozytora.

 

Nut Ferment w Capitolu

Nut Ferment w Capitolu

Teatr Muzyczny Capitol, ul. Piłsudskiego 67, godz. 19.00, bilety 30 zł

Nut Ferment - muzyczny talk show na żywo - gośćmi Konrada Imieli będą Kasia Mirowska, ShataQS i zespół Synaptine. Promujemy wrocławskich artystów, śpiewających piosenki. To już drugie spotkanie w cyklu - wszystkich będzie dziewięć, raz w miesiącu aż do czerwca. Każdy gość śpiewa trzy piosenki, w tym jeden cover kolejnego wykonawcy.  

 

Meshell Ndegeocello na Muzycznej Strefie Radia RAM

Meshell Ndegeocello na Muzycznej Strefie Radia RAM

godz. 20, Klub Eter, ul. Kazimierza Wielkiego 19, miejsca stojące: 75 zł (przedsprzedaż), 90 zł – w dniu koncertu, miejsca siedzące na balkonie: 85 zł - (przedsprzedaż), 100 zł - w dniu koncertu

Meshell Ndegeocello uważana jest za jedną z największych indywidualności na współczesnej scenie muzycznej. To jedna z najwybitniejszych basistek na świecie, jej niski głos wzrusza szczerością. Uwielbiana przez muzyków. Artystka, która nie dba o listy przebojów, popularność. To liga Prince’a czy Franka Zappy. Soul i R’N’B, ale też jazz, pop, funk, hop hop czy rock, dla jej wyobraźni artystycznej nie mam granic. W tekstach swoich piosenek bywa bezlitośnie szczera. Z każdym kolejnym albumem redefiniuje samą siebie. Pyta – gdzie jestem  jako człowiek i jako muzyk, jakie dźwięki mnie teraz interesują. I każda jej odpowiedź przykuwa uwagę fanów na całym świecie. A jeśli ktoś nigdy nie słyszał o Meshell – niech weźmie to, co najlepsze od  Leanne La Havas, Alicii Keys i Cassandry Wilson i połączy w jedno – oto ona.

 

Siwiec

Natalia Siwiec zaprasza na otwarcie nowego punktu Telakces.com & Virgin Mobile!

godz. 15.00-19.00, Magnolia Park

9 listopada w Magnolia Park między godziną 15:00 a 19:00 odbędzie się otwarcie nowego salonu Telakces.com we współpracy z Virgin Mobile. Imprezę poprowadzi Zbyszek Urbański, a gościem specjalnym będzie Natalia Siwiec. Wśród przewidzianych tego dnia atrakcji znajdzie się m.in. ścianka, przy której będzie można zrobić sobie zdjęcie oraz konkurs z licznymi nagrodami, które wręczy osobiście Natalia Siwiec.

Zgłoś uwagę