132
Rozkład jazdy autobusu 132, kierunek: Kromera
Przystanek Pl. Jana Pawła II
Słupek: 10502
Ostatnia aktualizacja:
Linia zmieniona
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 132
132
Oporów
Kromera
-
(Kazimierza Wielkiego) Przystanek - RynekSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rynek Czas przejazdu 3'
-
(Drobnera) Przystanek - DuboisSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dubois Czas przejazdu 7'
-
(Chrobrego) Przystanek - PaulińskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Paulińska Czas przejazdu 9'
-
(pl. Powstańców Wielkopolskich) Przystanek - Dworzec NadodrzeSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Nadodrze Czas przejazdu 11'
-
(Trzebnicka) Przystanek - TrzebnickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Trzebnicka Czas przejazdu 13'
-
(Kasprowicza) Przystanek - BroniewskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Broniewskiego Czas przejazdu 17'
-
(Kasprowicza) Przystanek - PolaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pola Czas przejazdu 19'
-
(Kasprowicza) Przystanek - Syrokomli Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Syrokomli Czas przejazdu 20'
-
(Kasprowicza) Przystanek - KasprowiczaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kasprowicza Czas przejazdu 21'
-
(Berenta) Przystanek - Pl. DaniłowskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Daniłowskiego Czas przejazdu 23'
-
(Berenta) Przystanek - BerentaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Berenta Czas przejazdu 24'
-
(Aleja Kromera) Przystanek - KromeraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera Czas przejazdu 30'