Przystanek - Pl. Bema
( 4 zmiany )
Linie tramwajowe
-
2 - kierunek Zajezdnia Ołbin
2
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20621 -
2 - kierunek Biskupin
2
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 20657 -
3 - kierunek Zajezdnia Ołbin
3
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20621 -
3 - kierunek Leśnica
3
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 20658 -
3 - kierunek Księże Małe
3
TramwajKierunek Księże MałeNr słupka 20658 -
4 - kierunek Zajezdnia Ołbin
4
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20621 -
4 - kierunek Oporów
4
TramwajKierunek OporówNr słupka 20658 -
5 - kierunek Zajezdnia Ołbin
5
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20621 -
5 - kierunek Księże Małe
5
TramwajKierunek Księże MałeNr słupka 20658 -
5 - kierunek Grabiszyńska (Cmentarz)
5
TramwajKierunek Grabiszyńska (Cmentarz)Nr słupka 20658 -
6 - kierunek Krzyki
6
TramwajKierunek KrzykiNr słupka 20658 -
6 - kierunek Kromera
6
TramwajKierunek KromeraNr słupka 20621 -
6 - kierunek Kowale
6
TramwajKierunek KowaleNr słupka 20621 -
6 - kierunek Zajezdnia Ołbin
6
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20621 -
7 - kierunek Klecina
7
TramwajKierunek KlecinaNr słupka 20658 -
7 - kierunek Zajezdnia Borek
7
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 20658 -
7 - kierunek Zajezdnia Gaj
7
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 20658 -
8 - kierunek Tarnogaj
8
TramwajKierunek TarnogajNr słupka 20622 -
8 - kierunek Karłowice
8
TramwajKierunek KarłowiceNr słupka 20621 -
9 - kierunek Sępolno
9
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 20657 -
9 - kierunek Park Południowy
9
TramwajKierunek Park PołudniowyNr słupka 20622 -
9 - kierunek Zajezdnia Ołbin
9
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20621 -
10 - kierunek Zajezdnia Ołbin
10
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20621 -
10 - kierunek Leśnica
10
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 20658 -
10 - kierunek Biskupin
10
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 20657 -
11 - kierunek Kromera
11
TramwajKierunek KromeraNr słupka 20621 -
11 - kierunek Oporów
11
TramwajKierunek OporówNr słupka 20622 -
11 - kierunek Kowale
11
TramwajKierunek KowaleNr słupka 20621 -
11 - kierunek Zajezdnia Borek
11
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 20622 -
12 - kierunek Zajezdnia Ołbin
12
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20621 -
12 - kierunek Górnicza
12
TramwajKierunek GórniczaNr słupka 20658 -
13 - kierunek Zajezdnia Ołbin
13
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20621 -
13 - kierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)
13
TramwajKierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)Nr słupka 20658 -
14 - kierunek Krzyki
14
TramwajKierunek KrzykiNr słupka 20658 -
15 - kierunek Park Południowy
15
TramwajKierunek Park PołudniowyNr słupka 20658 -
15 - kierunek Zajezdnia Borek
15
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 20658 -
17 - kierunek Klecina
17
TramwajKierunek KlecinaNr słupka 20622 -
17 - kierunek Sępolno
17
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 20657 -
17 - kierunek Zajezdnia Ołbin
17
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20621 -
19 - kierunek Zoo
19
TramwajKierunek ZooNr słupka 20657 -
19 - kierunek Kozanów (Dokerska)
19
TramwajKierunek Kozanów (Dokerska)Nr słupka 20658 -
20 - kierunek Zajezdnia Ołbin
20
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20621 -
20 - kierunek Leśnica
20
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 20658 -
20 - kierunek Oporów
20
TramwajKierunek OporówNr słupka 20658 -
22 - kierunek Zajezdnia Ołbin
22
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20621 -
22 - kierunek Pilczyce
22
TramwajKierunek PilczyceNr słupka 20658 -
23 - kierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)
23
TramwajKierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)Nr słupka 20622 -
23 - kierunek Kowale
23
TramwajKierunek KowaleNr słupka 20621
Linie autobusowe
-
111 - kierunek Osiedle Sobieskiego
111
Autobus dziennyKierunek Osiedle SobieskiegoNr słupka 20905 -
111 - kierunek Kminkowa
111
Autobus dziennyKierunek KminkowaNr słupka 120621 -
128 - kierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)
128
Autobus dziennyKierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)Nr słupka 20906 -
128 - kierunek Zakrzów
128
Autobus dziennyKierunek ZakrzówNr słupka 20905 -
242 - kierunek Kowale
242
Autobus nocnyKierunek KowaleNr słupka 120621 -
242 - kierunek Petrusewicza
242
Autobus nocnyKierunek PetrusewiczaNr słupka 20906 -
244 - kierunek Kminkowa
244
Autobus nocnyKierunek KminkowaNr słupka 120621 -
244 - kierunek Petrusewicza
244
Autobus nocnyKierunek PetrusewiczaNr słupka 20906 -
244 - kierunek Świniary
244
Autobus nocnyKierunek ŚwiniaryNr słupka 120621 -
251 - kierunek Krzyki
251
Autobus nocnyKierunek KrzykiNr słupka 20906 -
251 - kierunek Litewska
251
Autobus nocnyKierunek LitewskaNr słupka 120621 -
255 - kierunek Zajezdnia Obornicka
255
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120621 -
259 - kierunek Wojnów (Pętla)
259
Autobus nocnyKierunek Wojnów (Pętla)Nr słupka 20905 -
259 - kierunek Zwycięska
259
Autobus nocnyKierunek ZwycięskaNr słupka 20906 -
259 - kierunek Pułtuska
259
Autobus nocnyKierunek PułtuskaNr słupka 20906
- linie zmienione