Sny - premiera online

Sny – premiera online

Ach! Teatr zaprasza na spektakl online pt. „Sny, dedykowany dzieciom w wieku 5-8 lat.

Jest to opowieść, której akcja rozgrywa się w onirycznej krainie, gdzie wszystko jest możliwe. Jak to się dzieje? Kiedy zamykasz oczy i zasypiasz, myśli tworzą piękne historie, ale czasami nadchodzą nielubiane koszmary. Z tego powodu mała bohaterka boi się zasnąć, ale bardzo chce się dowiedzieć jak z nimi walczyć.

Dziewczynka przeżywa magiczną podróż wchodząc w sny swoich zwierzęcych przyjaciół: Psa Feliksa, hrabiny Pajęczycy Pierwszej oraz Kury Lili, która z bardzo ważnego powodu mieszka w domu. Pozna Indiański sposób na poskromnienie koszmaru, sprawdzi czy magiczne zaklęcia działają, a co najważniejsze odkryje w sobie odwagę. Ale czy już nie będzie bała się zasnąć? Tego dowiecie się w spektaklu.

Link do spektaklu.

Organizatorzy zachęcają również do udziału w akcji „Wesprzyj Ach! Teatr" Aby działać dalej potrzebna jest pomoc. Można nas wesprzeć poprzez wpłatę na  konto:

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, ul. Kuźnicza 29a, 50-138 Wrocław
nr konta:
07 1750 0012 0000 0000 3868 4547 (BNP Paribas Bank Polska S.A.)
w tytule wpisując: darowizna na cele statutowe

Spektakl został zrealizowany w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegóły Sny – premiera online

Reżyseria Agnieszka Mielcarek
Obsada
  • Justyna Oleksy
  • Natalia Bloch
  • Magdalena Zabel
Gatunek dla dzieci

Lokalizacja

Ach! Teatr

Kuźnicza 29a,  Wrocław

Komentarze