Jarmark Produktów Regionalnych w PH Auchan

Jesienne smaki na jarmarku w PH Auchan Bielany

Regionalne, zdrowe produkty spożywcze mogą być urozmaiceniem w codziennym menu lub niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych. Poszukujących naturalnych smaków Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza w dniach 2-5 listopada na jarmark, który pozwoli zaopatrzyć się w regionalną żywność oraz drobiazgi dla dzieci.

Jarmarki regionalne w Parku Handlowym Auchan Bielany cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a grono stałych bywalców z każdym kolejnym targiem poszerza się. Nie sposób się dziwić – goście jarmarku mogą zaopatrzyć się w naturalną, regionalną żywność i niepowtarzalne przedmioty dla najbliższych.

Na zbliżającym się jarmarku odwiedzający Park Handlowy Auchan Bielany znajdą serki góralskie, wędliny z Podlasia, chałwę turecką, ręcznie robione krówki czy pamiętane z czasów PRL ciasta czekoladowe w kształcie bloków. Nie zabraknie drobiazgów dla dzieci, w tym oryginalnych, ręcznie wykonanych zabawek.

Jarmark odbędzie się od 2 do 5 listopada w Parku Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Stanowiska na pasażu będą dostępne w godzinach otwarcia galerii. Wstęp wolny!

Lokalizacja

Park Handlowy Auchan Bielany

 

Komentarze