Nocne Listowanie na Politechnice Wrocławskiej

Nocne Listowanie na Politechnice Wrocławskiej

Lubisz pomagać? A może lubisz pisać odręczne listy? Jeżeli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to świetnie się składa, bo już 21 listopada startuje wyjątkowa akcja charytatywna na Politechnice Wrocławskiej.

Nocne Listowanie to wydarzenie, które polega na pisaniu listów do przedsiębiorstw z prośbą o wsparcie funduszu stypendialnego dla studentów z niepełnosprawnościami, którzy studiują w Politechnice Wrocławskiej.

W jaki sposób Ty możesz pomóc? Znajdź chwilę na napisanie listu z prośbą o darowiznę. Nie trzeba być uzdolnionym pisarzem, żeby się zaangażować. Wystarczy, że poświęcisz chwilę swojego czasu, a my zapewnimy Ci wszystkie potrzebne materiały.  

Jak i kiedy możemy się spotkać, aby napisać tych kilka słów, które mają wielką moc? 

  • stacjonarnie: 21 listopada, w budynku H-14 (wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 40), od godz. 19:00 do 24:00. Odbędzie się tam oficjalne rozpoczęcie akcji i pisanie listów. Nie możesz być na całym? Przyjdź na tyle ile możesz! 

  • online: 22-26 listopada, platforma online, od godz. 20:00 do ostatniego piszącego! Link będzie dostępny na stronie internetowej, która jest podana poniżej. 

Zachęcamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu! 

21 listopada to Dzień Życzliwości, dlatego listy będzie pisać z nami Krasnal Życzliwek — chcesz go spotkać? Koniecznie zajrzyj do H-14! 

Lokalizacja

Budyneku H-14 Politechnika Wrocławska

wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 40,  Wrocław

Komentarze