Tymczasowy Punkt Szczepień przeciw COVID-19 w Galerii Dominikańskiej

Tymczasowy Punkt Szczepień przeciw COVID-19 w Galerii Dominikańskiej

W dniach 23 i 24 lipca ponownie można zaszczepić się przeciw COVID-19 w tymczasowym punkcie w Galerii Dominikańskiej. Powszechny punkt szczepień działa w lokalu znajdującym się na poziomie „-1”. Opiekę medyczną w nim zapewnia LUX MED. Każda osoba, która w tym czasie zgłosi się do punktu, będzie mogła zaszczepić się bezpłatnie preparatem firmy Johnsons&Johnson, bez konieczności wcześniejszego umówienia wizyty.

Wszyscy chętni powyżej 18. roku życia mogą zaszczepić się bez wcześniejszej rejestracji. Każda zaszczepiona osoba na miejscu otrzyma międzynarodowy certyfikat zaświadczający o przyjęciu szczepionki. Więcej informacji na temat szczepień znajduje się na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie.

Z tymczasowego punktu szczepień w Galerii Dominikańskiej można skorzystać w ten weekend (23 i 24 lipca), w następujących godzinach:

  • piątek, w godz. 16.00- 20.00
  • sobota, w godz. 12.00 – 20.00.

Uruchamianie tymczasowych punktów szczepień w Polsce ma na celu usprawnienie procesu szczepienia powszechnego. Swoje wsparcie w utworzeniu nowego miejsca wraz z udostępnieniem zaplecza organizacyjno-technicznego zadeklarowała także Galeria Dominikańska wspólnie z centrum medycznym LUX MED. 

Lokalizacja

Galeria Dominikańska

Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

Komentarze