Dzień Otwarty Online – Wydział I Akademia Muzyczna we Wrocławiu

Dzień Otwarty Online – Wydział I Akademia Muzyczna we Wrocławiu

Wydział Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii zaprasza 23 maja 2020 na Dzień Otwarty online.

Koronawirus nie pokrzyżuje naszych planów! Bardzo chcemy się z Wami spotkać i znaleźliśmy sposób! Odpalcie komputery w sobotę 23 maja! Dołączcie do spotkań z Dziekanem Wydziału, Kierownikami Katedr i Zakładu.

Opowiedzcie o swoich planach i marzeniach, a Kierownicy Katedr udostępnią Wam kontakt do tych Pedagogów, którzy najwspanialej rozwiną Wasze artystyczne zainteresowania! Weźcie udział w warsztatach muzykoterapeutycznych! Dodatkowo pogawędźcie na luzie ze swoimi przyszłymi kolegami – studentami, którzy działają w kołach naukowych na naszym wydziale. Pytajcie o wszystko co tylko Was interesuje!

Jeśli nie możecie połączyć się online przez Google Meet – nie ma sprawy! Piszcie maile.

Przekonajcie się, dlaczego jesteśmy najlepszym Wydziałem w Polsce (kategoria A+)!!!

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w spotkaniach w ramach Dnia otwartego koniecznie prześlijcie nam swoje adresy mailowe! Wyślijcie je do piątku (22 maja) do godziny 20.00 na adres: milosz.kula@amkl.edu.pl Otrzymacie wówczas zaproszenie na każde z sobotnich spotkań i to Wy zdecydujecie, do którego dołączyć! 

Harmonogram:

  • 11:00 powitalne spotkanie online z Dziekanem Wydziału Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii prof. drem hab. Mieczysławem Gawrońskim. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet. Tytuł spotkania: WKDTMMT2020.


Jeśli nie posiadacie konta Google, Pan Dziekan czeka na kontakt mailowy z Waszej strony: mieczysław.gawronski@amkl.edu.pl. Będzie dostępny dla Was w dniach 23.05 oraz 25-27.05.2020 i chętnie odpowie na pytania. W tym samym terminie możecie napisać także do Pani Prodziekan – dr Aleksandry Pijarowskiej: aleksandra.pijarowska@amkl.edu.pl, która jest również do Waszej dyspozycji!

  • 11:30 spotkanie informacyjne online z Kierownikiem Katedry Kompozycji prof. drem hab. Krystianem Kiełbem. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet. Tytuł spotkania Kompozycja2020.


Jeśli nie posiadacie konta Google, Pan prof. Krystian Kiełb chętnie odpowie na Wasze pytania za pośrednictwem poczty email: krystian.kielb@amkl.edu.pl. Piszcie w dniach 23.05 oraz 25-27.05.2020.

  • 12:00 spotkanie informacyjne online z Kierownikiem Katedry Teorii Muzyki prof. dr hab. Anną Granat-Janki. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet. Tytuł spotkania: TeoriaMuzyki2020.


Jeśli nie posiadacie konta Google, Pani prof. Anna Granat-Janki czeka na Was w dniach 23.05 oraz 25-27.05.2020 pod adresem mailowym: anna.granat-janki@amkl.edu.pl

  • 12:30 spotkanie informacyjne online z Kierownikiem Katedry Dyrygentury prof. drem hab. Markiem Pijarowskim. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet. Tytuł spotkania: Dyrygentura2020.


Jeśli nie posiadacie konta Google skontaktujcie się bez wahania z Panem prof. Markiem Pijarowskim mailowo: marek.pijarowski@amkl.edu.pl. Zróbcie to w dniach 23.05 oraz 25-27.05.2020.

  • 13:00 spotkanie informacyjne online z Kierownikiem Zakładu Muzykoterapii drem hab. Pawłem Cylulko. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet. Tytuł spotkania: Muzykoterapia2020.


Jeśli nie posiadacie konta Google – nie ma problemu! Pan dr hab. Paweł Cylulko: pawel.cylulko@amkl.edu.pl czeka na Wasze maile w dniach 23.05 oraz 25.05-27.05.2020. Piszcie śmiało!

  • 13:30 spotkanie online z przedstawicielami Koła Naukowo-Artystycznego Kompozycji i Teorii Muzyki. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet. Tytuł spotkania: KNAKITM2020.


Jeśli nie posiadacie konta Google – nie martwcie się! Przewodnicząca Koła – Katarzyna Daszkiewicz z niecierpliwością czeka na Wasze maile: 7832@amkl.edu.pl lub kolo1.amuz@gmail.com. Opiekun Koła dr Adam Porębski także z przyjemnością odpisze na Wasze pytania: adam.porebski@amkl.edu.pl. Oboje są do Waszej dyspozycji 23.05 oraz cały następny tydzień 25-29.05.2020. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi – obiecują!

  • 14:00 spotkanie online z przedstawicielami Koła Artystyczno-Naukowego Dyrygentury. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet. Tytuł spotkania: KAND2020.


Nie posiadacie konta Google? Nic nie szkodzi! Przewodnicząca Koła – Anna Sipak: 7008@amkl.edu.pl z chęcią pogawędzi z Wami mailowo opiekun Koła dr Miłosz Kula również jest gotowy do konwersacji: milosz.kula@amkl.edu.pl. Będą czekać na kontakt z Waszej strony 23.05 oraz w dniach 25-29.05.2020. Pytajcie! Już palą się do odpowiedzi!

  • 14:30 spotkanie online z przedstawicielami Studenckiego Koła Naukowego Muzykoterapii. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet. Tytuł spotkania: SKNMT2020


Konto Google jest Wam obce? Wszystko ok! Przewodnicząca Koła Angelika Kwaśny nie widzi żadnych przeszkód w kontakcie przez: 7721@amkl.edu.pl. Opiekun Koła – dr Katarzyna Turek również nie ma nic przeciwko: katarzyna.turek@amkl.edu.pl a więc – 23.05 oraz 25-29.05 to ten czas! Piszcie koniecznie! Odpowiedzą błyskawicznie!

  • 15:00-15.45 dr Katarzyna Turek zaprasza chętnych do wzięcia udziału w warsztacie online zatytułowanym Wybrane zagadnienia z pracy z piosenką w muzykoterapii. Tytuł spotkania na Google Meet: Piosenka MT
  • 16:00-16.45 dr Daniela Colonna-Kasjan zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztat online zatytułowany Tajniki zawodu muzykoterapeuty. Tytuł spotkania na Google Meet: Tajniki MT.

Lokalizacja

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

Plac Jana Pawła II 2, 50-043 Wrocław

Komentarze