Zarządzanie międzynarodowym zespołem w pracy – bezpłatne szkolenie online

Zarządzanie międzynarodowym zespołem w pracy – bezpłatne szkolenie online

8 maja o 12.00 odbędzie się szkolenie online pt. „Zarządzanie zróżnicowanym kulturowo zespołem w miejscu pracy”. Bezpłatne spotkanie poprowadzi Joanna Frączak-Broda, ekspertka w dziedzinie zarządzania wielokulturowością, doktor nauk społecznych w dziedzinie bezpieczeństwa, kulturoznawca, socjolog pracy, andragog.

Dla migrantów i menadżerów

Szczególnie korzystne szkolenie może być dla przedsiębiorców zatrudniających migrantów, a także dla managerów, przedstawicieli działów HR.

Uczestnicy dowiedzą się o metodach zarządzania wielokulturowym zespołem, w tym o roli zróżnicowania kulturowego w miejscu pracy, przebiegu efektywnej komunikacji i monitoringu postępów pracy. Prowadząca przedstawi dobre praktyki, a także podpowie, jak radzić sobie z przeszkodami międzykulturowymi, szokiem kulturowym i trudnościami integracyjnymi.

Organizatorzy zapraszają również do udziału osoby, które dopiero planują zatrudnić pracowników z zagranicy.  Dowiedzą się oni, jak budować zespół wielokulturowy, poznają aspekty prawne zróżnicowania kulturowego w miejscu pracy oraz sposoby na udaną integrację w miejscu pracy.

Bezpłatne spotkanie online 

Spotkanie będzie miało charakter interaktywny - przewidziana jest dyskusja i sekcja Q&A. Czas trwania szkolenia – 3 godziny, od 12.00 do 15.00. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w wydarzeniu i zdobycie wiedzy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do transmisji online.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie Fundacji Ukraina na Facebooku

Szkolenie jest częścią kampanii „Wiem, zatrudniam, zyskuję”, która realizowana jest w ramach projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” współfinansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

Lokalizacja

CUKR – Centrum Ukraińskiej Kultury i Rozwoju

Ruska 46a,  Wrocłąw

Komentarze