KUŹNIA PROJEKTÓW ma już 5 lat!

Kuźnia projektów ma 5 lat!

Po raz kolejny  startuje konkurs na najciekawsze inicjatywy realizowane dla mieszkańców osiedla Karłowice – Różanka! To już pięć lat od kiedy Centrum Kultury Agora wspiera aktywnych liderów w realizacji ich inicjatyw. Wysoka piątka dla wszystkich, z którymi do tej pory przyszło nam współpracować. Pamiętajcie, dzięki waszemu zaangażowaniu, pasji, kreatywności i determinacji, to osiedle żyje, jesteście siłą napędową tego miasta.

Ale, o co chodzi?
Masz pomysł na działanie, ale brakuje Ci środków finansowych, bazy i wsparcia organizacyjnego? Nic straconego, zgłoś go do KUŹNI PROJEKTÓW V – konkursu na najlepsze inicjatywy społeczno – kulturalne, w którym może wziąć udział  każdy mieszkaniec i sympatyk osiedla Karłowice – Różanka! Wspieramy wrocławian w realizacji własnych działań, stwarzamy przestrzeń, w której początkujący animatorzy kultury mogą rozwijać i realizować swoje pierwsze kulturalne projekty.

Dla Kogo?
Szukamy ludzi, którzy mają pomysły na nowatorskie działania społeczno – kulturalne (np.: działanie sąsiedzkie, akcję w przestrzeni miejskiej, grę miejską, działanie performatywne, działanie interdyscyplinarne). Do udziału w projekcie zapraszamy początkujących animatorów kultury, artystów i wszystkich miłośników osiedla Karłowice – Różanka, którzy łączą rozwijanie swoich pasji z działaniami na rzecz lokalnych społeczności.

Do kiedy?
Skorzystaj z grantu w wysokości do 4000 zł i zrealizuj swój pomysł od 15 sierpnia do 15 grudnia 2020 r. Opis inicjatywy należy zgłosić w postaci formularza udostępnionego na stronie www.ckagora.pl

Lokalizacja

Centrum Kultury Agora

Serbska 5a, 51-111 Wrocław

Komentarze