Przystanek - Dworzec Nadodrze
( 4 zmiany )
Linie tramwajowe
-
1 - kierunek Biskupin
1
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 30616 -
1 - kierunek Poświętne
1
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 30615 -
1 - kierunek Zajezdnia Ołbin
1
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 30616 -
7 - kierunek Klecina
7
TramwajKierunek KlecinaNr słupka 30616 -
7 - kierunek Poświętne
7
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 20609 -
7 - kierunek Zajezdnia Ołbin
7
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 30616 -
7 - kierunek Zajezdnia Borek
7
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 20609 -
7 - kierunek Zajezdnia Gaj
7
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 30616 -
7 - kierunek Poświętne
7
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 30615 -
8 - kierunek Tarnogaj
8
TramwajKierunek TarnogajNr słupka 30616 -
8 - kierunek Karłowice
8
TramwajKierunek KarłowiceNr słupka 30615 -
8 - kierunek Zajezdnia Ołbin
8
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 30616 -
14 - kierunek Krzyki
14
TramwajKierunek KrzykiNr słupka 20609 -
14 - kierunek Dworzec Nadodrze
14
TramwajKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 20609 -
14 - kierunek Zajezdnia Ołbin
14
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20609 -
15 - kierunek Park Południowy
15
TramwajKierunek Park PołudniowyNr słupka 30616 -
15 - kierunek Poświętne
15
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 20609 -
15 - kierunek Zajezdnia Ołbin
15
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 30616 -
15 - kierunek Zajezdnia Borek
15
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 30616 -
15 - kierunek Poświętne
15
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 30615 -
16 - kierunek Tarnogaj
16
TramwajKierunek TarnogajNr słupka 30616 -
16 - kierunek Karłowice
16
TramwajKierunek KarłowiceNr słupka 30615 -
16 - kierunek Zajezdnia Ołbin
16
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 30616 -
16 - kierunek Zajezdnia Gaj
16
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 30616
Linie autobusowe
-
103 - kierunek Dworzec Nadodrze
103
Autobus dziennyKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 120615 -
108 - kierunek Pracze Widawskie
108
Autobus dziennyKierunek Pracze WidawskieNr słupka 120609 -
108 - kierunek Dworzec Nadodrze
108
Autobus dziennyKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 120610 -
122 - kierunek Zajezdnia Obornicka
122
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120609 -
122 - kierunek Dworzec Autobusowy
122
Autobus dziennyKierunek Dworzec AutobusowyNr słupka 120610 -
132 - kierunek Oporów
132
Autobus dziennyKierunek OporówNr słupka 120610 -
132 - kierunek Kromera
132
Autobus dziennyKierunek KromeraNr słupka 120609 -
144 - kierunek Zwycięska
144
Autobus dziennyKierunek ZwycięskaNr słupka 120610 -
144 - kierunek Polanowice
144
Autobus dziennyKierunek PolanowiceNr słupka 120609 -
144 - kierunek Zajezdnia Obornicka
144
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120609 -
240 - kierunek Dworzec Autobusowy
240
Autobus nocnyKierunek Dworzec AutobusowyNr słupka 120609 -
240 - kierunek Zajezdnia Obornicka
240
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120609 -
247 - kierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)
247
Autobus nocnyKierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)Nr słupka 120610 -
247 - kierunek Polanowice
247
Autobus nocnyKierunek PolanowiceNr słupka 120609 -
247 - kierunek Zajezdnia Obornicka
247
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120609 -
248 - kierunek Racławicka
248
Autobus nocnyKierunek RacławickaNr słupka 120610 -
248 - kierunek Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)
248
Autobus nocnyKierunek Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)Nr słupka 120609 -
249 - kierunek Zajezdnia Obornicka
249
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120609 -
250 - kierunek Dworzec Główny
250
Autobus nocnyKierunek Dworzec GłównyNr słupka 120610 -
250 - kierunek Zajezdnia Obornicka
250
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120610 -
250 - kierunek Zajezdnia Obornicka
250
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120609 -
714 - kierunek Dworzec Nadodrze
714
Dodatkowe linie specjalneKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 120619 -
714 - kierunek Osobowice
714
Dodatkowe linie specjalneKierunek OsobowiceNr słupka 120619 -
714 - kierunek Osobowice
714
Dodatkowe linie specjalneKierunek OsobowiceNr słupka 120609 -
908 - kierunek Psary - Wolności
908
Autobus strefowyKierunek Psary - WolnościNr słupka 120609 -
908 - kierunek Dworzec Nadodrze
908
Autobus strefowyKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 120610 -
908 - kierunek Szymanów-Pętla
908
Autobus strefowyKierunek Szymanów-PętlaNr słupka 120609 -
908 - kierunek Krzyżanowice
908
Autobus strefowyKierunek KrzyżanowiceNr słupka 120609
- linie zmienione