Książka dzieciakowa „Skąd się bierze miód” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 23 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Nasza Księgarnia – 2 egzemplarze albumu „Skąd się bierze miód” z cyklu Opowiem ci mamo autorstwa Katarzyny Bajerowicz i z rysunkami Marcina Brykczyńskiego. To super encyklopedia wiedzy o pszczołach dla dzieci – ile oczu ma pszczoła, w jaki sposób transportuje nektar do ula, gdzie rośnie młoda pszczela Matka. Wszystko świetnie, barwnie ilustrowane.

Aby wygrać 2 egzemplarze albumu „Skąd się bierze miód” Katarzyny Bajerowicz od Naszej Księgarni trzeba do poniedziałku 23 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Podajcie nazwy przynajmniej dwóch kwiatów, z których pszczoły zbierają pyłek.
  2. Wymieńcie przynajmniej trzy rodzaje miodu, jakie są dostępne w Polsce.

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowane telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę