3. Konkursy
  4. Banksy we Wrocławiu. Mamy dla Was podwójne zaproszenia na wystawę [ZAKOŃCZONY]

Banksy we Wrocławiu. Mamy dla Was podwójne zaproszenia na wystawę [ZAKOŃCZONY]

Magdalena Talik,

Na zdjęciu czerwony słoń w pokoju, instalacja z wystawy poświęconej Banksy'emu fot. Oleksandr Poliakovsky
Na zdjęciu czerwony słoń w pokoju, instalacja z wystawy poświęconej Banksy'emu

Możecie wygrać u nas 3 podwójne zaproszenia na wystawę Banksy'ego w Hali IASE. Konkurs trwa od wtorku 16 kwietnia od 13.00 do piątku 19 kwietnia do godz. 9.00. Sprawdźcie, jak możecie wygrać bilety na wystawę.

Banksy w Hali IASE – wyjątkowa wystawa

Ponad 150 prac genialnego, ulicznego artysty z Wielkiej Brytanii obejrzycie do 11 sierpnia w Hali IASE przy Wystawowej 1 na wystawie The Mystery of Banksy – A Genius Mind (Tajemnica Banksy’ego – Genialny Umysł).

Zobaczycie legendarne graffiti – kopie tych tworzonych najczęściej pod osłoną nocy na murach miast w Wielkiej Brytanii, fotografie, rzeźby, instalacje wideo oraz wydruki na różnych nośnikach, takich jak płótno, tkanina, aluminium i pleksi.

Pierwsza wystawa poświęcona Banksy'emu odbyła się w Monachium, w marcu 2021 r. i od tamtej pory przyciągnęła uwagę ponad 1,8 miliona osób w różnych miastach, takich jak Wiedeń, Berlin, Hamburg czy Sztokholm, stając się jedną z najczęściej odwiedzanych wystaw poświęconych sztuce ulicznej (street art) na świecie.

Jak wygrać zaproszenia na wystawę Banksy'ego?

Aby wygrać podwójne 3 podwójne zaproszenia na wystawę Banksy'ego, trzeba od wtorku 16 kwietnia od 13.00 do piątku 19 kwietnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. Trzeba też napisać, gdzie obejrzymy we Wrocławiu wystawę Banksy'ego?

Wygrywają dwie pierwsze i ostatnia osoba, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone.