„Bilet do teatru za 500 groszy – Calineczka w Teatre Lalek

„Bilet do teatru za 500 groszy – Calineczka w Teatrze Lalek

W tym roku Wrocławski Teatr Lelek również włącza się do akcji „Bilet do teatru za 500 groszy”. Jest to akcja ogólnopolska, finansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. W tym roku Teatr zaprasza na spektakl CALINECZKA w reżyserii Wiesława Hejny grany 20 maja o g. 15:00. Bilety w sprzedaży 13 maja, bezpośrednio w kasie teatru, która tego dnia będzie otwarta w godzinach 09:00-19:00.

Na spektakl grany w ramach akcji „Bilet za 500 groszy” jedna osoba może kupić maksymalnie pięć biletów.

CALINECZKA wiek 4+ / reż. Wiesław Hejno

Jedno z najpopularniejszych przedstawień Wrocławskiego Teatru Lalek; inscenizacja pełnej magii i uroku baśni Hansa Christiana Andersena. Spektakl Wiesława Hejny z kolorową, bajkową scenografią Beaty Fertały pełen jest radosnych piosenek, które dzieci śpiewają jeszcze długo po wyjściu z teatru. Wszystkie lalki prowadzone są z niezwykłą wirtuozerią przez jedną aktorkę - Annę Kramarczyk

W akcji „Bilet do teatru za 500 groszy” z okazji Dnia Teatru Publicznego weźmie udział 97 teatrów z 38 polskich miast prezentując 98 spektakli.

Lokalizacja

Wrocławski Teatr Lalek

 

Komentarze