Jarmark w Centrum Handlowym Auchan Bielany, maj 2020

Jarmark rękodzieła i innych staroci

Na miłośników rękodzieła i dawnych przedmiotów z duszą czeka nie lada gratka. Od 2 do 4 lipca w Centrum Handlowym Auchan Bielany odbędzie się jarmark rękodzieła, antyków i staroci.

W pasażu galerii handlowej będą dostępne stoiska z porcelaną, posrebrzanymi ozdobami, witrażami, a także ręcznie wykonaną biżuterią. Coś dla siebie znajdą również kolekcjonerzy dawnych medali, map i książek oraz wielbiciele płyt winylowych. Od najbliższego czwartku przez trzy dni Centrum Handlowe Auchan Bielany będzie gościło stoiska handlowe lokalnych antykwariuszy i twórców.

Będzie to pierwszy z cyklu trzech wydarzeń zaplanowanych w dolnośląskiej galerii handlowej. Kolejne odbędą się w drugiej połowie sierpnia i września. Odwiedzający jarmark rękodzieła i staroci na stoiskach handlowych znajdą wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się zarówno jako prezent, jak i nietuzinkowa ozdoba domu.

Na stoiskach będzie dostępna bogata oferta przedmiotów z porcelany, posrebrzane naczynia i zastawa stołowa, a także ozdobne lampy, witraże czy przedmioty z brązu. Nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób. Podczas targów odbywających się w Centrum Handlowym Auchan Bielany coś dla siebie znajdą miłośnicy staroci!

Na stoiskach będzie można znaleźć także dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz z poprzednich epok, pamiątki z czasów PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków. Natomiast ci, którzy uwielbiają muzykę wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję. Jarmark rękodzieła i staroci odbędzie się w dniach 2-4 lipca w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich.

Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu od 9.00 do 21.00. Kolejne edycje jarmarku odbędą się w dniach 20-22 sierpnia oraz 24-26 września. Wstęp wolny.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Centrum Handlowe Auchan Bielany

Francuska 6, 55-040 Bielany Wrocławskie

Komentarze