Zaproszenie na koncert organowy w niedzielę [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 17 lipca do 12.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na niedzielny koncert w ramach festiwalu Non Sola Scripta (Wrocławskie Lato Organowe) w kościele św. Krzyża na Ostrowie Tumskim. Gwiazdami wieczoru będą organista Bernhard Gfrerer i Chór Domkantorei Schleswig z Niemiec pod dyrekcją kantora Reinera Selle. Organista zagra solo m.in. Fantazję na tematy z opery „Rigoletto” Giuseppe Verdiego (we własnej transkrypcji), a w wykonaniu chóru posłuchamy utworów m.in. Orlanda di Lassa, Jana Sebastiana Bacha, Carla Orffa. O festiwalu przeczytacie tutaj.  

Aby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny koncert trzeba do piątku 17 lipca do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kim jest Rigoletto, bohater opery Giuseppe Verdiego?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę