Wspaniałe niespodzianki od Muzeum Narodowego we Wrocławiu [ZAKOŃCZONY]

Do wygrania są jeden zestaw specjalny i dwa kalendarze książkowe „Wrocław widziany oczami artystów” na 2021 rok. Konkurs trwa do 21 grudnia do 9.00. 


Do wzięcia jest: 

1 zestaw – całoroczny bilet do wszystkich oddziałów Muzeum Narodowego we Wrocławiu (z wyjątkiem Panoramy Racławickiej, w której trwa modernizacja) oraz kalendarz książkowy „Wrocław widziany oczami artystów” na 2021 rok

Kalendarz zaprojektowała w tym roku absolwentka wrocławskiej ASP Marta Przeciszewska, a zdobią go obrazy, prace graficzne i rysunki pochodzące z kolekcji Muzeum Narodowego i przedstawiające Wrocław.

„We Wrocławiu przybysze z całego Śląska, Polski, Europy i świata odnajdują to, co określamy jako genius loci, jako niezwykłość daną tylko temu miejscu, jego niepowtarzalną atmosferę i zachłanną dynamikę. Artyści zawsze to dostrzegali, dawali temu dowód i swoimi pracami sławili historyczną stolicę Śląska. Niech te dzieła z naszej kolekcji ze wszystkich epok towarzyszą nam przez ten cały rok. Niech zaświadczają, jak można kochać, podziwiać i tęsknić. Wrocław – miasto jedyne" – pisze we wstępie do kalendarza Piotr Oszczanowski, dyrektor Muzeum Narodowego we Wrocławiu. 

2 egzemplarze kalendarza książkowego „Wrocław widziany oczami artystów” na 2021 rok. 

Jak wygrać nagrody od Muzeum Narodowego 

Trzeba do poniedziałku 21 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, ile lat ma Muzeum Narodowe we Wrocławiu? Podpowiedź znajdziecie tutaj.

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę