Warsztaty tańca brzucha

Wymodeluj sylwetkę na plażę

  • Warsztaty tańca brzucha w Lady Fitness Club - instuktorka

    Warsztaty tańca brzucha w Lady Fitness Club - instuktorka

  • Warsztaty tańca brzucha w Lady Fitness Club - zajęcia

    Warsztaty tańca brzucha w Lady Fitness Club - zajęcia


Szerokie biodra? Oponka w pasie? W tańcu brzucha to atuty! Trzeba tylko nauczyć się kołysać nimi z gracją. Na dwugodzinne warsztaty orientalnego Belly Dance zaprasza Lady Fitness Club. Zajęcia prowadzone przez instruktorkę z grupy tanecznej Ahlem odbędą się 12 czerwca o godz. 20.00.

Uczestniczki warsztatów nauczą się podstawowych kroków klasycznego tańca arabskiego. Sztuka polega na kontrolowaniu ruchów poszczególnych części ciała, zwłaszcza bioder, brzucha i biustu. Bardzo charakterystyczne jest tzw. shimmy, czyli ruch bioder, wprawiający w drgania również brzuch tancerki.

Belly Dance to idealny taniec dla kobiet, które nie tylko chcą wymodelować sylwetkę i wzmocnić mięśnie brzucha, ale przede wszystkim polubić własne ciało i pozbyć kompleksów, czy wręcz odkryć w sobie uwodzicielkę. Taniec arabski jest w dużej mierze improwizowany, już po jednych zajęciach można poczuć się jak bohaterka „Baśni z 1001 nocy”!

 Dwugodzinne warsztaty odbędą się w klubie Lady Fitness Club przy pl. Solidarności 1/3/5. Wstęp: 20 zł, dla członkiń klubu – 5 zł.Zgłoś uwagę