Super kibice z Gimnazjum nr 1

Mieszczące się przy ul. Jeleniej we Wrocławiu Gimnazjum nr 1 zostało zwycięzcą akcji „Szkoły kibicują w Orbicie”.  Zwycięska szkoła otrzymała sprzęt sportowy, przede wszystkim piłki do siatkówki.

  • Uroczystość ręczenia nagród - mat. prasowe

  • Uroczystość ręczenia nagród - mat. prasowe

  • Uroczystość ręczenia nagród - mat. prasowe

  • Uroczystość ręczenia nagród - mat. prasowe


- Dziękujemy wam za doping dla naszych siatkarek w hali Orbita podczas naszych meczów, w których byliśmy gospodarzami. To bardzo nam pomagało, szczególnie w trudnych chwilach. Mamy również nadzieję, że odwiedzicie nas w przyszłym sezonie i  trybun poniesiecie nas do kolejnych zwycięstw w Orlen Lidze i Lidze Mistrzyń – powiedział Marek Solarewicz.

Drugi trener Impelu wraz z menedżerem drużyny Patrykiem Kupisem wziął udział w uroczystości wręczenia zwycięskiej szkole sprzętu sportowego, która odbyła się pod koniec czerwca.

- Cieszymy się, że kibice, a szczególnie dzieci, wspierają nas tak licznie. Przy pełnych trybunach gra się zupełnie inaczej. Zdecydowanie lepiej – mówiła jeszcze na początku akcji Agata Sawicka. Teraz libero wrocławskiej drużyny, która z powodu zerwania więzadeł krzyżowych będzie pauzować przez pół roku, będzie mogła sama zasiąść na trybunach pomiędzy dopingującymi jej zespół uczniami.

Akcja cieszyła się wielkim powodzeniem. Wzięło w niej udział ponad tysiąc dzieci ze szkół wszystkich typów i to nie tylko z Wrocławia, ale także z Iłowy, Gostynia, Krobielowic, Kamiennej Góry czy Obornik Śląskich.

Nic dziwnego zatem, że akcja będzie kontynuowana także w nadchodzącym sezonie, a klub zachęca szkoły do kibicowania wrocławskim siatkarkom.

Zgłoś uwagę