wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 34°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Duże działki budowlane we Wrocławiu sprzedaje WPT. Zobacz, za ile można je kupić i co można tam wybudować

Działki budowlane na sprzedaż we Wrocławiu. Oferta WPT przy ul. Fabrycznej WPT
Działki budowlane na sprzedaż we Wrocławiu. Oferta WPT przy ul. Fabrycznej

Wrocławski Park Technologiczny ogłosił trzy konkursy ofert na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej. Cena wywoławcza netto to 1 400 zł za 1 mkw. Mogą tam powstać m.in. biura, siedziby firm, banki, hotele, szkoły wyższe, przedszkola, kina lub teatry oraz obiekty sportowe i placówki służby zdrowia.

Reklama

Działki budowlane na sprzedaż we Wrocławiu. Oferta WPT przy ul. Fabrycznej

Największy z gruntów przy ul. Fabrycznej, które chce sprzedać Wrocławski Park Technologiczny (WPT) ma powierzchnię 3232 mkw. Drugi co do wielkości mierzy 2459 mkw., trzeci  2268 mkw.

Działki położone są na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w sprawie terenów przemysłowych w rejonie ulicy Strzegomskiej, zatwierdzonego uchwałą nr XXXII/2290/04 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 30 grudnia 2004 r. (Dziennik Urzędowy Województwa Dolnośląskiego z 16 lutego 2005 r. Nr 28,655). Teren oznaczony w MPZP jest symbolem 16AG2.

Nieruchomości gruntowe posiadają dostęp do drogi publicznej za pośrednictwem dróg wewnętrznych oraz dostęp do sieci energetycznej, wodnej i kanalizacyjnej (możliwość podłączenia do sieci posadowionych w drodze).

WPT: działki inwestycyjne na sprzedaż we Wrocławiu, przeznaczenie terenu

Kategorie przeznaczenia terenu:

Działki budowlane WPT: cena za metr kwadratowy

WPT informuje, że cena wywoławcza netto wynosi 1 400 zł za 1 mkw. Do ceny sprzedaży nieruchomości zostanie doliczony podatek od towarów i usług (VAT) według stawki obowiązującej w dacie sprzedaży. Aktualnie stawka podatku VAT wynosi 23%.

Konkurs ofert: kto może wziąć udział

W konkursie ofert mogą brać udział: osoby fizyczne, osoby prawne lub jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, lecz posiadające zdolność prawną.

Składanie ofert na zakup działek inwestycyjnych

Zainteresowane podmioty WPT zaprasza do składania ofert. Oferta winna obejmować:

Po zapoznaniu się ze złożonymi ofertami WPT skontaktuje się z oferentem, który złożył ofertę obejmująca najwyższą cenę, spośród wszystkich złożonych ofert.

Termin składania ofert na kupno działek budowlanych

Zgłoszenie do udziału w konkursie ofert: wraz z wymaganymi załącznikami, winno być złożone do 30.06.2022 r., do godziny 15:00 bezpośrednio w sekretariacie siedziby WPT, we Wrocławiu, przy ulicy Muchoborskiej 18. Szczegółowe informacje udzielana są telefonicznie: +48 781 871 804.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama