Podwójne zaproszenia na „Czarodziejski flet” do Nowych Horyzontów [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 11 grudnia do 18.00.

  • Scena z "Czarodziejskiego fletu"/fot. Kino NH


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na jubileuszową retransmisję opery „Czarodziejski flet” Wolfganga Amadeusza Mozarta z nowojorskiej Metropolitan Opera w Kinie Nowe Horyzonty. To piąty z serii spektakli z legendarnej sceny, jaki będzie prezentowany (tym razem widzowie obejrzą spektakl z 2006 roku). W produkcji pod muzyczną dyrekcją legendarnego szefa muzycznego MET Jamesa Levine’a w głównych partiach zaśpiewają Ying Huang (Pamina), Erika Miklósa (Królowa Nocy), Matthew Polenzani (Tamino), René Pape (Sarastro) i Nathan Gunn (Papageno). O pozostałych transmisjach w Nowych Horyzontach przeczytacie w Transmisje oper w Kinie Nowe Horyzonty. Gwiazdy i kilka premier.  

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba dziś (11 grudnia) do godz. 18.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto jest autorem libretta do opery „Czarodziejski flet”?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę