Płyty Karbido i Jurija Andruchowycza [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 3 listopada do 9.00.


Mamy dla Was płyty ze współpracy pisarza i laureata Nagrody Angelus Jurija Andruchowycza i zespołu Karbido. To albumy „Cynamon” (3 szt.) oraz „Atlas Estremo”. Pierwszy jest częścią trylogii, na drugim warstwę tekstową melorecytacji ukraińskiego pisarza stanowi nie jego poezja a proza z „Leksykonu miast intymnych”.

Aby wygrać płyty Jurija Andruchowycza i Karbido trzeba do wtorku 3 listopada do godziny 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy, zaznaczyć, którą z płyt chcielibyście otrzymać i odpowiedzieć na pytanie, jakie tytuły wchodzą w skład zrealizowanej przez Andruchowycza i Karbido trylogii, której jedną z części jest „Cynamon”?    

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę