Noc Muzeów 2018 – zgłoś swoją placówkę [FORMULARZ]

Zapraszamy wrocławskie muzea, galerie i instytucje kultury do udziału w Nocy Muzeów we Wrocławiu, która w tym roku odbędzie się w sobotę, 19 maja. Zgłoszenia prosimy przesyłać na załączonym formularzu do 1 marca na adres mailowy: nocmuzeow@um.wroc.pl  .


We Wrocławiu Noc Muzeów organizowana jest od kilku lat i cieszy się niesłabnącym powodzeniem. W ubiegłym roku w imprezie udział wzięło ponad 80 wrocławskich instytucji kulturalnych.

Jest to okazja do zwiedzenia wystaw stałych i  czasowych prezentowanych we wrocławskich muzeach i galeriach oraz do wzięcia udziału w wydarzeniach specjalnych, takich jak: wykłady, warsztaty, pokazy filmowe, koncerty.  Większość wydarzeń odbywa się w porze wieczorowej, jednak niektóre placówki z ofertą dla rodzin z dziećmi czynne są już od godzin południowych. Wstęp do wszystkich instytucji jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy

Informacje na temat organizacji Nocy Muzeów można uzyskać w Wydziale Kultury Urzędu Miejskiego Wrocławia w godz. 9.00-15.00 pod nr tel. 71 777 83 98 i 71 777 81 13 lub  pod adresem mailowym: nocmuzeow@um.wroc.pl .

 Zgłoś uwagę