Przystanek - Konduktorska
( 5 zmian )
Linie autobusowe
-
110 - kierunek Iwiny - Rondo
110
Autobus dziennyKierunek Iwiny - RondoNr słupka 26103 -
110 - kierunek Galeria Dominikańska
110
Autobus dziennyKierunek Galeria DominikańskaNr słupka 26104 -
110 - kierunek Iwiny - Pętla
110
Autobus dziennyKierunek Iwiny - PętlaNr słupka 26103 -
110 - kierunek Zajezdnia Obornicka
110
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 26104 -
133 - kierunek ROD Bielany
133
Autobus dziennyKierunek ROD BielanyNr słupka 26104 -
133 - kierunek Auchan
133
Autobus dziennyKierunek AuchanNr słupka 26104 -
133 - kierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)
133
Autobus dziennyKierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)Nr słupka 26104 -
145 - kierunek Iwiny - Rondo
145
Autobus dziennyKierunek Iwiny - RondoNr słupka 26103 -
145 - kierunek Sępolno
145
Autobus dziennyKierunek SępolnoNr słupka 26104 -
255 - kierunek Iwiny - Rondo
255
Autobus nocnyKierunek Iwiny - RondoNr słupka 26103 -
255 - kierunek Sępolno
255
Autobus nocnyKierunek SępolnoNr słupka 26104 -
255 - kierunek Zajezdnia Obornicka
255
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 26104