W czerwcu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowe odcinki „Przygody słoniczki Elli”, „Tree Fu Toma” oraz „Dinopociągu”.
W najbliższy weekend (7-8.06) oraz 14 i 15 czerwca o 10.30 wrocławskie Multikina zapraszają na Przygody słoniczki Elli z odcinkami: Klub dziewczynek oraz Spór o wyścigówkę, „Tree Fu Toma” z bajką Największa śmiechunka oraz Dinopociąg w przygodzie pt. Dolina Stygimolochów. Łączny czas trwania poranka to 56 minut.
Tree Fu Tom:
Tom Powers, przeciętny ośmiolatek, dokonał niezwykłego odkrycia. W lesie niedaleko jego domu jest specjalne drzewo, które mieści Treetopolis - miasto wewnątrz pnia. Tom może uzyskać do niego dostęp tylko w miniaturowej wersji siebie i mieć wpływ na zachowanie dziwnych i cudownych istot z lasu. Należą do nich Twigs i Zigzoo.
Przygody słoniczki Elli:
Ella, pogodna słoniczka, każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem. Jednak przy odrobinie wyobraźni, pracy zespołowej oraz z pomocą wyjątkowego, magicznego kapelusza, Ella rozwiązuje wszystkie problemy.
Dinopociąg:
Akcja serialu Dinopociąg toczy się w prehistorycznym świecie. Za pomocą Dinopociągu, dinozaury odbywają podróże w czasie i przestrzeni. Parowy pociąg, którego kierowcą jest pan Troodon - najbystrzejszy dinozaur, przystosowany jest do przewożenia przeróżnych pasażerów. Dinopociąg objeżdża cały świat dookoła, przemierza oceany i morza śródlądowe, pozwalając odwiedzić prehistoryczne podwodne zwierzęta, jak również dzięki magicznemu tunelowi czasowemu daje możliwość zwiedzenia całej ery mezozoicznej.
Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych obu wrocławskich kin sieci Multikino.